Wpis powstał dzięki współpracy z:

Kolejny tydzień 2020 roku, kolejny tydzień w dużej mierze bez kin. Na szczęście to ogromny tydzień dla nowych filmów, które trafiają do streamingu. Chociaż może to być w zaciszu domu, a nie w pobliskim kinie, nie brakuje opcji, jeśli chodzi o znalezienie czegoś do obejrzenia w ten weekend.

Mamy zupełnie nowy komedia Setha Rodena, najnowsza komedia reżysera Davida Ayera i aktualizacja klasycznej opowieści. Jest też horror skupiający się na zabójczych krokodylach, nowy film dokumentalny o Disney + i kilka ostatnio uznanych tytułów, które wreszcie pojawiają się w usługach przesyłania strumieniowego. Tutaj, w selekcji strumieniowej z tego tygodnia.

W tym momencie w 2020 roku wydaje się to trochę jak pobity rekord, ale tutaj mamy inny duży film, który wcześniej był przeznaczony na duży ekran, który zamiast tego zadebiutował w transmisji strumieniowej. HBO Max przejęło prawa do An American Pickle, najnowszego filmu, w którym Seth Rogen zagrał nie jedną, ale dwie role. To także pełnometrażowy debiut reżyserski Brandona Trosta, który w przeszłości pracował z Rogenem za kamerą. Film został zaadaptowany przez Simona Richa z jego nowojorskiej powieści Sell Out z 2013 roku. Skupia się na Herschelu Greenbaumie, walczącym robotniku, który imigrował do Ameryki w 1919 roku i marzy o lepszym życiu dla swojej rodziny. To zmienia jeden fatalny dzień w swojej fabrycznej pracy, kiedy Herschell wpada do kadzi z piklami i jest solony przez 100 lat. Doskonale go chroni, a kiedy budzi się we współczesnym Nowym Jorku, odkrywa, że ​​nie postarzał się ani o jeden dzień. Wkrótce dowiaduje się, że jego jedynym żyjącym krewnym jest jego prawnuk Ben Greenbaum, łagodnie wychowany programista komputerowy. American Pickle jest teraz transmitowany w HBO Max.

Reżyser David Ayer powraca ze swoim najnowszym, The Tax Collector, który jest dostępny na platformach cyfrowych od 7 sierpnia. Ayer robi sobie przerwę od wysokobudżetowych filmów o superbohaterach , takie jak Suicide Squad, z thrillerem kryminalnym na małą skalę. Ayer ponownie łączy się z Shią LaBeoufem, z tą dwójką, która wcześniej współpracowała przy Fury. Koncentruje się na parze egzekutorów dla pana przestępczego, który stoi w obliczu niepewnej przyszłości, gdy nieoczekiwanie pojawia się stary rywal. Warto zauważyć, że LaBeouf naprawdę wytatuował sobie całą klatkę piersiową do tej roli. Tak więc, nawet jeśli ten film nie przetrwa próby czasu, aktor będzie miał przy sobie dużą, trwałą pamiątkę do końca życia.

Oczekiwanie na barbarzyńców, co pojawia się na platformach cyfrowych 7 sierpnia, wiele się dzieje na papierze. W rolach Johnny’ego Deppa, Roberta Pattinsona i Marka Rylance’a w historycznym dramacie wyreżyserowanym przez Ciro Guerrę. Opowiada historię Sędziego o odosobnionej przygranicznej osadzie na granicy bezimiennego imperium, który nie może się doczekać łatwej emerytury. To znaczy do czasu przybycia pułkownika Jolla, którego zadaniem jest informowanie o działalności „barbarzyńców” oraz o stanie bezpieczeństwa na granicy. Joll przeprowadza serię bezlitosnych przesłuchań, w wyniku których Magistrat kwestionuje jego lojalność wobec imperium.

Tutaj mamy aktualizację sprawdzonego i prawdziwego klasyka, jakim jest The Secret Garden, który trafi na platformy cyfrowe w sierpniu 7. Opowiada historię Mary Lennox, której rodzice nagle umierają. Następnie zostaje wysłana, aby zamieszkać ze swoim wujem Archibaldem Cravenem w jego odległej wiejskiej posiadłości. Podczas eksploracji posiadłości odkrywa ukryty magiczny ogród. Colin Firth, Julie Walters i Dixie Egerickx grają. Marc Munden zasiada w fotelu reżysera.

Najnowszy oryginalny film Disney +, który zadebiutuje 7 sierpnia, koncentruje się na legendarnym Howardzie Ashmanie. Po prostu zatytułowany Howard, reżyseruje go Don Hahn. Opowiada niewypowiedzianą historię Ashmana, genialnego autora tekstów, stojącego za takimi klasykami Disneya jak Aladdin, Beauty and the Beast i The Little Mermaid. Od dzieciństwa w Baltimore, przez lata kształtowania się w Nowym Jorku i przedwczesną śmierć z powodu AIDS, trzeba dogłębnie przyjrzeć się drodze mężczyzny do zostania autorem tekstów najbardziej ukochanych i znanych klasycznych klasyków rodzinnych w historii. zrobione.

„Out Stealing Horses”, dostępny cyfrowo od 7 sierpnia, to nowy dramat reżysera Hansa Pettera Molanda. Widzi, jak mężczyzna odchodzi na emeryturę i chce samotnego życia w norweskich lasach po śmierci żony, ale tylko po to, by przeszłość się powtórzyła. W rolach głównych występują Stellan Skarsgard, Danica Curcic, Tobias Santelmann i Jon Ranes.

Książka How to Fake a War pochodzi od dokumentalisty Rudolpha Herzoga, który swoim najnowszym filmem opowiada o komedii. Akcja filmu rozgrywa się w momencie, gdy wybuch pokoju zagraża koncertowi charytatywnemu gwiazdy rocka Harry Hope. Muzyk wysyła swojego konsultanta PR, aby stworzył fałszywą historię wojenną, aby uratować koncert. Absolwent SNL, Jay Pharoh, występuje u boku Lily Newmark, Katherine Parkinson i Daryl McCormack. Film będzie dostępny na platformach cyfrowych 7 sierpnia.

James D’Arcy jest znanym aktorem z ról agenta Cartera, Dunkierki i nie tylko, ale stanął za kamerą w Made in Italy. . W roli głównej Liam Neeson w roli głównej skupia się na londyńskim artyście i jego synu, którzy są w separacji, którzy chcą naprawić swój związek, pracując razem, aby naprawić dom we Włoszech, który jest w ruinie. Transmisja będzie dostępna w sklepach cyfrowych 7 sierpnia.

Reżyser Andrew Traucki powraca z sequelem Black Water z 2007 roku w postaci Black Water: Abyss. Chociaż trudno sobie wyobrazić cokolwiek na szczycie zeszłorocznego Crawl w tym dziale, film rozgrywa się głęboko w lasach Australii i koncentruje się na grupie przyjaciół, którzy eksplorują system odległych jaskiń, gdy uderza tropikalna burza. Kiedy podnoszące się wody powodziowe uwięzią je głęboko pod powierzchnią, z ciemności wyłania się coś jeszcze bardziej śmiercionośnego w postaci zabójczych krokodyli. Będzie dostępny w sklepach cyfrowych od 7 sierpnia.

Najnowszy film scenarzystki / reżysera Amy Seimetz, She Dies Tomorrow, został dotychczas ciepło przyjęty przez krytyków. Dostępna cyfrowo 7 sierpnia miłośnicy filmu mogą znać Seimetz z jej pracy na ekranie w projektach takich jak Alien: Covenant i Pet Sematary. Film koncentruje się na kobiecie, która ma silne przekonanie, że jutro umrze, co jak zaraza rozprzestrzenia się po mieście. W rolach głównych występują Kate Lyn Sheil, Jane Adams, Michelle Rodriguez i Olivia Taylor Dudley.

Promare trafił na platformy cyfrowe dla miłośników anime. Wyreżyserowany przez Hiroyukiego Imaishiego, dzieje się trzydzieści lat po pojawieniu się Burnish, rasy zmutowanych istot władających płomieniem, które zniszczyły połowę świata ogniem. Kiedy pojawia się nowa grupa agresywnych mutantów, rozpoczyna się bitwa. Film spotkał się z szerokim uznaniem zarówno krytyków, jak i publiczności.

We Summon the Darkness zadebiutował cyfrowo na początku tego roku. Teraz, od 8 sierpnia, trafi do znacznie szerszej publiczności w serwisie Netflix. Film z horroru skupia się na trójce najlepszych przyjaciół, którzy spotykają się z sadystycznymi zabójcami po podróży do odosobnionego wiejskiego domu na imprezę. Alexandra Daddario, Johnny Knoxville i Maddy Hasson występują w najnowszym filmie Marca Meyersa.

W zeszłym roku Dora the Explorer wkroczyła do świata akcji na żywo z Dorą i zaginionym miastem złota. Film spotkał się z solidnymi recenzjami, ale pojawił się i zniknął ze względnym jękiem. Będzie miał teraz drugą szansę na życie, ponieważ adaptacja przebojowego serialu Nickelodeon reżysera Jamesa Bobina wylądowała w Hulu. Z Isabellą Moner w roli głównej, film koncentruje się na Dorze, która większość życia spędziła na eksplorowaniu dżungli. Teraz jest wysyłana do typowej szkoły średniej. W towarzystwie obskurnej grupy nastolatków i jej zaufanego małpiego kumpla Buta, Dora wyrusza na wyprawę, aby uratować swoich rodziców, próbując rozwiązać tajemnicę zaginionej cywilizacji Inków. Eva Longoria, Michael Pena i Danny Trejo również grają.

Shia LaBeouf zagrał nie w jednym, ale w dwóch uznanych filmach niezależnych w 2019 roku. Jeden z nich, The Peanut Butter Falcon, trafił do Hulu dla tych, którzy nie miałam okazji sprawdzić tego w kinach. Wyreżyserowany przez Tylera Nilsona i Michaela Schwartza, skupia się na mężczyźnie z zespołem Downa, granym przez Zacka Gottsagena, który ucieka z domu opieki, aby spełnić swoje marzenie o zostaniu zawodowym zapaśnikiem. Po drodze zaprzyjaźnia się z banitą, który zostaje jego trenerem i sojusznikiem. Dakota Johnson, Thomas Haden Church, Jon Bernthal i Bruce Dern również występują w rolach głównych.

Clint Eastwood był szokująco płodny w ostatnich latach, zwłaszcza dla mężczyzny, który niedawno skończył 90 lat. blask do biografii. W przypadku Richarda Jewella, który pojawia się w HBO 8 sierpnia, filmowiec przyjrzał się prawdziwej groźbie bomby w Atlancie w 1996 roku. Akcja filmu rozgrywa się podczas letnich igrzysk olimpijskich w Atlancie, kiedy ochroniarz Richard Jewell, grany przez Paula Walter Hauser odkrył podejrzany plecak pod ławką w Centennial Park. Pomaga ewakuować obszar, dopóki bomba w worku nie wybuchnie. chwalony jako bohater, jego życie zaczyna się rozpadać, gdy FBI określa go jako głównego podejrzanego w zamachu. Film nie wypadł szczególnie dobrze w kasie w zeszłym roku, z powodu kontrowersji dotyczących roli Olivii Wilde. Kathy Bates zdobyła nominację do Oscara za swój występ. W rolach głównych występują także Sam Rockwell i Jon Hamm.

Tytuł oryginalny: Streaming This Weekend: An American Pickle, The Tax Collector and More
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: