Wpis powstał dzięki współpracy z:

Użytkownik Twittera Zak S twierdzi, że kupił wczesną edycję kontrolera Xbox Series X, która pozornie ujawnia istnienie obecnie niepotwierdzonej konsoli znanej jako Xbox Series S. Zdjęcia, które The Verge zweryfikowały, są autentyczne, obejmują podręcznik kontrolerów, który stwierdza, że ​​jest zgodny

Odniesienie do Xbox Series S w wyciekłych zdjęciach kontrolera Xbox

Użytkownik Twittera Zak S twierdzi, że kupił wczesną edycję kontrolera Xbox Series X, która pozornie ujawnia istnienie obecnie niepotwierdzonej konsoli znanej jako Xbox Series S. Zdjęcia, które The Verge zweryfikowały, są autentyczne, obejmują podręcznik kontrolerów, który stwierdza, że ​​jest zgodny

Wyciekające zdjęcia kontrolera Xbox Series X wskazują, że Microsoft pracuje nad kolejną konsolą nowej generacji.

Użytkownik Twittera Zak S twierdzi, że kupił wczesną edycję Kontroler Xbox Series X, który pozornie ujawnia istnienie obecnie niepotwierdzonej konsoli znanej jako Xbox Series S.

Zdjęcia, które The Verge zweryfikowała, są autentyczne, zawierają ujęcie instrukcji kontrolera, która stwierdza, że jest kompatybilny z Xbox Series X, Xbox One, Windows 10, Androidem, iOS oraz wspomnianą Xbox Series S. Co ciekawe, Microsoft nie potwierdził również, że pojawi się biały kontroler Xbox Series X, ale oczywiście nie jest to największy tutaj.

Chociaż różne sklepy i osoby prywatne skontaktowały się z firmą Microsoft w celu potwierdzenia nadchodzącego kontrolera, bezwzględnej ważności tego wycieku i jakichkolwiek szczegółów dotyczących Xbox Series S, Microsoft nie opublikował oficjalnego oświadczenia w odniesieniu do którejkolwiek z tych spraw od dnia th nadszedł czas.

Oczywiście ci, którzy śledzili plany Microsoftu nowej generacji przez ostatni rok, wiedzą, że to nie pierwszy raz, kiedy słyszymy o Xbox Series S. , niektóre z najwcześniejszych plotek dotyczących konsoli Xbox nowej generacji sugerowały, że seria S i seria X mogą zostać ujawnione mniej więcej w tym samym czasie. Oczywiście okazało się, że tak nie jest.

Zasadniczo, wczesne raporty sugerowały, że Xbox Series S będzie dla Xbox Series X tym, czym Xbox One S dla Xbox One X. Innymi słowy, Seria X byłaby konsolą „premium”, podczas gdy seria S oferowałaby bardziej „budżetową” alternatywę.

Należy jednak pamiętać, że Xbox One S został wydany przed Xbox One X i był w dużej mierze traktowany jako model standardowy dla tej generacji platform Xbox. Biorąc pod uwagę, że Microsoft już potwierdził Xbox Series X, wydaje się, że zamierzają traktować Series X jako standardową konsolę nowej generacji.

Więc co to sprawia, że ​​Xbox Series S? Wciąż czekamy na oficjalne szczegóły dotyczące natury tej wciąż plotkowanej konsoli, ale popularna obecnie teoria głosi, że seria S może być całkowicie cyfrową konsolą nowej generacji firmy Microsoft. Ciekawe jest jednak to, że Microsoft niedawno wycofał całkowicie cyfrową konsolę Xbox One, co budzi wątpliwości co do tego, jak skuteczny był ten pomysł. Niemniej jednak wydaje się to najbardziej prawdopodobnym wyjaśnieniem w tej chwili, chyba że seria S jest czymś w rodzaju urządzenia dostarczającego Project xCloud / Game Pass.

W każdym razie dostarczymy więcej informacji na temat Xbox Seria S, gdy tylko będzie dostępna.

Tytuł oryginalny: Xbox Series S Referenced in Leaked Xbox Controller Photos
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: