Wpis powstał dzięki współpracy z:

Christopher Daniel Barnes mówi, że byłby zaszczycony mogąc ponownie zagrać rolę Petera Parkera w animowanej kontynuacji Marvela Spider-Man: Into the Spider-Verse 2

Spider-Man: The Animated Series Star zrobiłby Spider-Verse 2 w sekundę

Christopher Daniel Barnes mówi, że byłby zaszczycony mogąc ponownie zagrać rolę Petera Parkera w animowanej kontynuacji Marvela Spider-Man: Into the Spider-Verse 2

Christopher Daniel Barnes mówi, że byłby zaszczycony mogąc ponownie zagrać rolę Petera Parkera w animowanej kontynuacji Marvela Spider-Man: Into the Spider-Verse 2,

Gwiazda ukochany Spider-Man: The Animated Series, Christopher Daniel Barnes, potwierdził swoje pragnienie zagrania w wyczekiwanym Spider-Man: Into the Spider-Verse 2, mówiąc, że w ciągu sekundy powtórzy rolę Marvela. Podczas gdy widzowie czekają, aby dowiedzieć się, który alternatywny Spider-Men pojawi się w filmie, włączenie gwiazdy Spider-Man: The Animated Series z pewnością byłoby mile widziane.

Spider-Man: The Animated Series był emitowany w Fox Kids Network od 19 listopada 1994 do 31 stycznia 1998. Składający się z 5 sezonów składających się z 65 odcinków, serial skupia się na Spider-Manie i jego alter ego, Peterze Parkerze, który spędził w college’u na Empire State University. Kiedy historia się zaczyna, Parker zdobył już swoje moce i pracuje jako niezależny fotograf w niepełnym wymiarze godzin dla Daily Bugle.

W programie było wielu klasycznych złoczyńców Spider-Mana, w tym takich jak Kingpin Green Goblin, Lizard, Shocker, Doctor Octopus, Mysterio, Scorpion, Rhino, Vulture and Venom, a także wielu innych superbohaterów Marvela, w tym X-Men, Fantastyczna Czwórka, Iron Man, Daredevil, Blade, Doktor Strange i Punisher. Pomimo tego, że Spider-Man: The Animated Series zakończył się tak dawno temu, pozostaje jedną z najbardziej cenionych adaptacji naszego przyjaznego robota z sąsiedztwa.

Od zakończenia serii Christopher Daniel Barnes wypowiedział kilka słów na temat ikony Marvela razy, grając w różne iteracje postaci w wielu grach wideo, w tym Spider-Man Noir w 2010 roku Spider-Man: Shattered Dimensions. Kiedy skończyłem robić Spider-Mana, oczywiście przez wiele lat – ponieważ byłem bardzo młody, kiedy to robiliśmy – zadzwonili do mnie kilka lat temu i powiedzieli: „ Chcemy, abyś był częścią Spider-Man: Shattered Wymiary – wspomina Barnes. Odpowiedziałem: „Oczywiście, chciałbym, ale myślę, że jestem trochę za stary, by grać w archetyp bohatera dojrzewania, który reprezentuje Spider-Man”. Odpowiedzieli: „Nie, to inna postać. To jest Spider-Man Noir. Często żartuję, mówili: „Jest starszy, ciemniejszy, zgorzkniały”. Idę: „Och, więc to ja!”

Barnes był nawet po drugiej stronie sprawiedliwości, przez lata wypowiadał kilku złoczyńców, w tym Sinister Six-member Electro. Powrócili z wieloma rolami złoczyńcy, dodał Barnes, i jak mówi stare powiedzenie: „Zgiń bohatera lub żyj wystarczająco długo, by zostać złoczyńcą”.

To jest dalekie od po raz pierwszy Barnes wyraził swoje aspiracje do pojawienia się w Spider-Man: Into the Spider-Verse 2, po uprzednim stwierdzeniu, że byłby zaszczycony, gdyby był w to zaangażowany.

Pierwszy Spider-Man: Into the Spider-Verse wprowadził widzów do wspólnego multiwersu zwanego Spider-Verse, w którym Miles Morales staje się nowym Spider-Manem i dołącza do innych Spider-People z różnych wymiarów, aby połączyć siły, aby uratować Nowy Jork przed Kingpinem. Film wyreżyserowali Bob Persichetti, Peter Ramsey i Rodney Rothman na podstawie scenariusza Phila Lorda i Rothmana oraz opowiadania Lorda. W rolach Shameika Moore’a jako Milesa Moralesa / Spider-Mana, obok głosów Jake’a Johnsona, Hailee Steinfeld, Mahershali Ali, Briana Tyree Henry, Lily Tomlin, Luna Lauren Velez, Johna Mulaneya, Kimiko Glenna, Nicolasa Cage’a i Lieva Schreibera. < / p>

Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 ukaże się w kinach 7 października 2022 r. To pochodzi z Fandomu Spotlite.

Tytuł oryginalny: Spider-Man: The Animated Series Star Would Do Spider-Verse 2 in a Second
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: