Wpis powstał dzięki współpracy z:

Byli przedstawiciele S.H.I.E.L.D. gwiazda Daz Crawford chciałby jeździć po kosmosie jako lśniący herold Galactus.

Agenci tarczy. Gwiazda nominuje się do gry w Silver Surfer w MCU

Byli przedstawiciele S.H.I.E.L.D. gwiazda Daz Crawford chciałby jeździć po kosmosie jako lśniący herold Galactus.

Jako postać w dużej mierze kojarzona z pierwszą rodziną Marvela The Fantastic Four, Silver Surfer pozostaje jednym z najpopularniejszych członków kosmicznego świata komiksów Marvela, a fani zastanawiają się, kiedy błyszczący herold Galactus zadebiutuje na MCU. Cóż, jeden z aktorów zgłosił się, by wcielić się w tę rolę po zebraniu się projektu Silver Surfer, byli agenci S.H.I.E.L.D. aktor Daz Crawford.

Daz Crawford grał agenta HYDRY Kebo w drugim i trzecim sezonie Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D. i najwyraźniej cieszył się swoim czasem w Marvel Cinematic Universe, a aktor ma teraz nadzieję, że pewnego dnia pojedzie w kosmos jako Srebrny Surfer. Aktor pojawił się również jako behemot, wytatuowany wampir w Blade II z 2002 roku iz pewnością okazałby się interesującym wyborem do portretowania srebrnego Strażnika Kosmicznych Drogów.

W ostatnich latach zainteresowanie odnowiło się. wprowadzając Silver Surfer na duży ekran, zwłaszcza w związku z zakupem przez Disneya Fox Studios. We wrześniowym raporcie stwierdzono, że Kevin Feige i Marvel Studios aktywnie rozwijają film Silver Surfer, w którym postać może teraz swobodnie pojawiać się w całym MCU. W lutym 2018 roku ogłoszono, że pisarz Brian K.Vaughan pracuje nad scenariuszem filmu skupiającego się na kultowej postaci Marvela. Dyrektor Ant-Man and Vice, Adam McKay, wyraził zainteresowanie potencjalnym filmem Silver Surfer i mówił wcześniej o tym, że chciałbym być częścią tego projektu.

Silver Surfer to ten, który chcę robić, człowiek. Zrobiłbym wszystko, aby zrobić Silver Surfer, ponieważ wizualnie można by zrobić to, co Wachowscy zrobili z Speed ​​Racerem z Silver Surferem, powiedział McKay w 2018 roku. Jednocześnie jest w tym wielka emocjonalna historia, człowieku, gdzie Norrin Radd (Srebrny Surfer) musi podjąć decyzję o ocaleniu swojej planety. To byłby ten jedyny, ale myślę, że Fox posiada prawa …

Ukochana postać została stworzona przez Jacka Kirby i pojawiła się po raz pierwszy w 1966 roku. Humanoid imieniem Norrin Radd, który poświęca swoją wolność ocalić swoją planetę przed kosmicznym władcą Galactusem, Silver Surfer otrzymuje Power Cosmic, dającą mu metaliczną skórę i możliwość podróżowania w kosmosie dzięki jednostce przypominającej deskę surfingową.

Pomimo popularności postaci, Silver Surfer nie pojawił się zbyt wiele na ekranie, a najbardziej znanym było włączenie go do Fantastycznej Czwórki: Narodziny Srebrnego Surfera, w którym grał go Doug Jones, a głos udzielił Laurence Fishburne. W ciągu ostatnich kilku lat pojawiło się kilka plotek o jego niespodziewanym włączeniu do eposów Marvela, takich jak Avengers: Endgame, ale niestety okazały się one fałszywe. Niedawno reżyser Guardians of the Galaxy James Gunn ze smutkiem obalił narastające plotki, że postać i jego mistrz, Galactus, pojawią się w nadchodzącym Guardians of the Galaxy Vol. 3. To przychodzi do nas dzięki uprzejmości Fandom Spotlite.

Tytuł oryginalny: Agents of S.H.I.E.L.D. Star Nominates Himself to Play Silver Surfer in the MCU
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: