Wpis powstał dzięki współpracy z:

Netflix wydał pierwszy zwiastun All Together Now, najnowszy film reżysera Bretta Haleya z Auli'i Cravalho w roli głównej.

Zwiastun All Together Now daje Moanie Star Auli’i Cravalho własny musical Netflix

Netflix wydał pierwszy zwiastun All Together Now, najnowszy film reżysera Bretta Haleya z Auli'i Cravalho w roli głównej.

Pierwszy zwiastun All Together Now jest już dostępny online. To najnowszy oryginalny film Netflix, który pojawi się tego lata. W tym przypadku mamy gwiazdę Moany Auli’i Cravalho na czele obsady najnowszego reżysera Bretta Haleya. Usługa przesyłania strumieniowego obiecuje, że jest to historia znajdowania nadziei w najciemniejszych czasach. Opierając się na zwiastunie, wydaje się, że to prawda i wygląda na to, że będzie to również trochę wyciskacz łez.

Zwiastun rozpoczyna się od poznania naszej głównej bohaterki Amber trochę. Ma skłonność muzyczną i wielkie marzenia. Wygląda jak normalna licealistka, która bierze udział w teatrze i spędza czas z przyjaciółmi. Ale potem odkrywamy, że nie tak normalnie żyje poza szkołą, ponieważ jej rodzina przeżyła trudne chwile. Ale Amber ma wielką szansę, która naprawdę wprawia historię w ruch. Jest to niesamowicie emocjonalne i wzruszające, przynajmniej na podstawie tego wstępnego materiału filmowego. Może to wymagać gotowego pudełka chusteczek.

Reżyseria: Brett Haley All The Bright Places, Hearts Beat Loud. Haley udowodnił, że potrafi bardzo dobrze łączyć muzykę ze swoimi filmami, czego dobrym przykładem jest „Hearts Beat Loud”, który leciał trochę pod radarem. Film jest oparty na powieści Matthew Quick’a Sorta Like a Rock Star. Quick napisał także Poradnik pozytywnego myślenia, który stał się inspiracją dla niezwykle udanego filmu. W obsadzie znaleźli się także Rhenzy Feliz, Judy Reyes, Justina Machado, Taylor Richardson, C.S. Lee, Anthony Jacques Jr. Gerald Waters, Fred Armisen i Carol Burnett. Ellen Goldsmith-Vein, Lee Stollman, Marty Bowen i Isaac Klausner są na pokładzie jako producenci.

All Together Now koncentruje się na Amber Appleton (Auli’i Cravalho), któremu udaje się pozostać optymistą pomimo faktu, że jej życie osobiste jest o wiele mniej stabilne, niż się wydaje. Uzdolniona muzycznie uczennica szkoły średniej, która aspiruje do Carnegie Mellon, Amber balansuje w swoim szkolnym klubie teatralnym, prowadzonym przez pana Franksa (Fred Armisen), podczas długich godzin pracy w sklepie z pączkami, aby pomóc sobie i jej przygnębieniu. -szczęście samotnej mamy (Justina Machado). Spędza również czas w lokalnej społeczności emerytów, oferując opiekę i uwagę swojej ulubionej mieszkance (Carol Burnett). Gdy pojawiają się nowe przeszkody, które zagrażają jej marzeniom, Amber musi nauczyć się polegać na sile swojej wybranej rodziny, aby iść naprzód.

Latem, którego tak bardzo brakowało w dużych filmach, biorąc pod uwagę obecną sytuację, Netflix podjął kroki, aby wypełnić pustkę. Extraction, The Old Guard, Da 5 Bloods i inne oryginały oferowały klimat wielkiego filmu, choć w zaciszu domowym. Zapewni to coś innego, co pomoże zakończyć sezon letni. Wszystko razem teraz pojawi się 28 sierpnia za pośrednictwem usługi przesyłania strumieniowego Netlix. Koniecznie sprawdź sam nowy zwiastun.

Tytuł oryginalny: All Together Now Trailer Gives Moana Star Auli’i Cravalho Her Own Netflix Musical
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: