Wpis powstał dzięki współpracy z:

Ponieważ filmy Marvela, takie jak Thor: Ragnarok, są w tonacji komediowej, Seth Rogen mówi, że komedie stają przed wyzwaniami na rynku.

Jak filmy Marvela zmieniły grę komediową według Setha Rogena

Ponieważ filmy Marvela, takie jak Thor: Ragnarok, są w tonacji komediowej, Seth Rogen mówi, że komedie stają przed wyzwaniami na rynku.

Ponieważ filmy Marvela, takie jak Thor: Ragnarok, są w tonie komediowym, Seth Rogen mówi, że komedie stają przed wyzwaniami na rynku.

Seth Rogen to jeden z ludzi odnoszących największe sukcesy w Hollywood jeśli chodzi o komedię. Poprzez filmy takie jak Superbad, This is the End i Pineapple Express od ponad dekady pomaga kształtować oblicze komedii studyjnych. Ale Rogen mówi, że jego filmy i wszystkie komedie konkurują teraz bezpośrednio z filmami Marvela, które stały się bardziej komediowe.

Promując swój nowy film An American Pickle, Seth Rogen ujawnił, że filmy Marvel movie jak Thor: Ragnarok, który był bardzo komediowy w porównaniu z poprzednimi odsłonami serii, zaoferował widzom dużo dobrego za grosze. W związku z tym komedia taka jak Sąsiedzi konkuruje bardziej bezpośrednio z masowo popularnymi hitami. Oto, co Rogen miał do powiedzenia na ten temat.

Marvel Cinematic Universe wykonał świetną robotę, łącząc humor i spektakl. Jednak w oczach konsumenta Seth Rogen ma rację. Kiedy kina działają normalnie, ludzie są wybredni, jeśli chodzi o wydawanie pieniędzy w kasie. Jeśli uda im się uzyskać więcej z jednego doświadczenia, jak w przypadku Ant-Mana, prawdopodobnie pójdą tą drogą. Mówiąc dalej, Rogen rozwinął.

Na szczęście dla Setha Rodena, Evana Goldberga i fanów komedii ten gatunek jest daleki od śmierci. Jak wyjaśnia Rogen, komedie o średnim budżecie, często wymieniane jako umierająca sztuka, nadal odnoszą sukcesy w odpowiednich warunkach. Rogen podaje kilka niedawnych przykładów w swojej własnej filmografii.

To prawda, że ​​komedia z pewnością nigdy nie przyniesie miliarda dolarów, na jakie może stać coś takiego jak Thor 4. Ale to nie znaczy, że obie rzeczy nie mogą istnieć. Oznacza to po prostu, że filmowcy muszą mieć do zaoferowania konsumentowi coś, czego nie ma w filmie Marvela. Ta wiadomość dociera do nas przez GamesRadar.

Tytuł oryginalny: How Marvel Movies Changed the Comedy Game According to Seth Rogen
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: