Wpis powstał dzięki współpracy z:

Harriet the Spy po raz kolejny zbiera informacje niszczące przyjaźń, tym razem na arenie animacji, dzięki zielonemu światłu Apple TV + na nowy serial. Apple TV + ogłosiło rozpoczęcie sprzedaży serialu animowanego Harriet the Spy, który będzie bezpośrednio adaptacją kultowej powieści dla dzieci z 1964 roku o tym samym tytule, napisanej i

Serial animowany Harriet the Spy zamówiony przez Apple TV +, Beanie Feldstein głosuje rolę tytułu

Harriet the Spy po raz kolejny zbiera informacje niszczące przyjaźń, tym razem na arenie animacji, dzięki zielonemu światłu Apple TV + na nowy serial. Apple TV + ogłosiło rozpoczęcie sprzedaży serialu animowanego Harriet the Spy, który będzie bezpośrednio adaptacją kultowej powieści dla dzieci z 1964 roku o tym samym tytule, napisanej i

Harriet the Spy po raz kolejny ma zamiar zebrać informacje niszczące przyjaźń, tym razem na arenie animowanej, dzięki zielonemu światłu Apple TV + na nowy serial.

Apple TV + ogłosił, że pojawi się w serialu animowanym Harriet the Spy, który będzie bezpośrednią adaptacją kultowej powieści dla dzieci z 1964 roku o tym samym tytule, napisanej i zilustrowanej przez Louise Fitzhugh. W serialu, wywodzącym się z The Jim Henson Company i Rehab Entertainment, Beanie Feldstein (.) Booksmart) zagra tytułową rolę młodej Harriet M. Welsch, do której dołączyła Jane Lynch (.) Glee) jako non-nonsensowna niania Ole Golly. Warto zauważyć, że nabierze twórczego kształtu pod kierownictwem Willa McRobba (twórcy Przygody Pete’a i Pete’a), który jest głównym wizjonerem serialu jako scenarzysta i producent wykonawczy. Titmouse Animation Studios zajmie się animacją.

Harriet the Spy firmy Apple nie odejdzie od materiału źródłowego, ponieważ podobnie zostanie osadzona w Nowym Jorku lat 60., koncentrująca się na wyczynach tytułowej przedwcześnie rozwiniętej jedenastolatki, której skłonność do dokumentowania ukradkiem uzyskanych obserwacji w notatnik prowadzi do osobistej katastrofy, kiedy wpada w niepowołane ręce. Następnie ma za zadanie naprawienie szkód spowodowanych publicznym ujawnieniem jej ostro szczerych opinii na temat popularnych, podłych dziewczyn, przywódczyni Marion Hawthorne (odpowiednio wyrażonej tutaj przez Wredne dziewczyny Lacey Chabert), a co gorsza, niepochlebnych ciekawostek na temat jej własnych przyjaciół, w tym, że stała się pariasem w szkole, zasadniczo wersja bycia doxed z lat 60. Fitzhugh kontynuował pierwszą książkę Harriet z dwoma sequelami, The Long Secret z 1965 roku i Sport z 1979 roku, z których ta ostatnia została opublikowana pośmiertnie, a autor zmarł w 1974 roku. Jednak seria nabrała kształtu na żywo jako wydana w kinach Film z 1996 roku, wyreżyserowany przez Bronwen Hughes, z młodą (przed Buffy the Vampire Slayer) Michelle Trachtenberg u boku Rosie O’Donnell jako Ole Golly. Ten film był również pierwszym filmem fabularnym wydanym przez Nickelodeon. Podczas gdy plany z 2004 roku dotyczące serialu telewizyjnego na żywo nie przyniosły efektów, seria Harriet została ponownie przywrócona w 2010 roku dzięki filmowi Disney Channel Harriet the Spy: Blog Wars w reżyserii Rona Olivera z Jennifer Stone w roli głównej. Twórczy punkt odniesienia nowego serialu animowanego, Will McRobb, przynosi ogromne CV obiektów dziecięcych, w szczególności jako współtwórca uznanego serialu aktorskiego na żywo z lat 1992-1996, Przygody Pete’a i Pete’a oraz ulubionego animowanego filmu z lat 1996-2000, KaBlam! , ostatnio pisał w Costume Quest, Danger & Eggs, Sanjay i Craig oraz Bravest Warriors. Dołączy do niego producent Sidney Clifton (.) Black Panther) i producenci wykonawczy w The Henson Company Lisa Henson & Halle Stanford, Rehab Entertaiment John W. Hyde & Terissa Kelton oraz 2 Friends Entertainment Wendy Moss-Klein & Nancy Setingard.

Harriet the Spy zdobywa wschodzącą gwiazdę wraz z główną wokalistką Beanie Feldstein, której rozmach z ról w komedii z 2019 roku obejmuje Booksmart i How to Build a Girl, a także dramat Lady Bird z 2017 roku, przyniósł takie możliwości, jak główna rola Moniki Lewinsky w Nadchodząca iteracja antologii Ryana Murphy’ego w American Crime Story o skandalu związanym z oskarżeniem Clintona. Współgwiazda Jane Lynch, która zyskała rozgłos dzięki swojej bardzo intensywnej roli trenerki cheerleaderek Sue Sylvester w serialu Glee w latach 2009-2015, niedawno pojawiła się w Space Force Netflix i pośród szeregu powtarzających się ról głosowych w programach takich jak: American Dad i Big Hero Six: The Series, wyrazili rolę Calhouna w hicie filmowym Wreck-It Ralph z 2012 roku.

Nie ujawniono jeszcze okna wydania serialu Harriet the Spy z Apple TV +, ale będziemy informować Cię na bieżąco o nowościach.

Tytuł oryginalny: Harriet the Spy Animated Series Ordered by Apple TV+, Beanie Feldstein to Voice Title Role
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: