Wpis powstał dzięki współpracy z:

Tobin Bell uważa, że to najwyższy czas by ktoś inny zagrał główną rolę w „Pile”

Legenda widziała Tobin Bell uważa, że ​​nadszedł czas, aby nowy aktor przejął rolę Johna Kramera.

Zobaczył legendę, że Tobin Bell uważa, że ​​nadszedł czas, aby nowy aktor przejął rolę Johna Kramera.

Podczas gdy niektórzy złoczyńcy horrorów, tacy jak Jason Voorhees, mogą zamienić jednego skulony aktor ubrany w maskę hokeja dla innego, inni aktorzy, tacy jak Robert Englund, pozostawili niezatarty ślad na ikonach horrorów, takich jak Freddy Krueger. Tobin Bell, lider serii franczyzowej, stworzył dla siebie podobnie wyjątkową pozycję, grając postać Jigsaw Killer John Kramer w wielu wpisach z serii. Ale w ostatnim wywiadzie aktor ujawnił, że byłby szczęśliwy widząc, że jakiś inny aktor rzucił swój osobisty kramer na Kramer.

 Zobaczył legendę, że Tobin Bell uważa, że ​​nadszedł czas, aby nowy aktor przejął rolę Johna Kramera. Zobaczył legendę, że Tobin Bell uważa, że ​​czas już nadszedł dla nowego aktora, który przejmie rolę Johna Kramera.

Dla fanów, którzy dorastali z Tobinem Bellem jako Kramer, czyli Jigsaw, trudno będzie wyobrazić sobie innego aktora grającego martwego psychopatę z zakręconym poczuciem sprawiedliwości. Podobny sceptycyzm przywitał aktora Madsa Mikkelsena po ogłoszeniu, że wcieli się w rolę Hannibala Lectera w serialu Hannibal po tym, jak Anthony Hopkins uwiecznił postać na dużym ekranie nagrodzonym Oscarem występem. Mikkelsen był w stanie dostosować się do roli Hannibala dzięki mistrzowskiemu występowi, który bardzo różnił się od tego, co zrobił Hopkins, i całkiem możliwe jest, że nowy aktor przedstawi równie odmienne i równie przekonujące spojrzenie na Johna Kramera. Na razie w następnym rozdziale serii Saw zobaczysz, jak Chris Rock wchodzi do świata Jigsaw Killera, a przynajmniej kogoś bardzo podobnego do niego, jak opisuje streszczenie filmu Spiral,

It nie wiadomo jeszcze, czy Bell wcieli się ponownie w rolę Kramera w Spiral, czy też wskazówki aktora o tym, że ktoś przejmie tę rolę, mogą wskazywać, że w nadchodzącym filmie pojawi się nowy aktor grający Johna Kramera. A może Kramer wcale nie jest częścią filmu.

W każdym razie Bell przygotowuje nowe wejście do gatunku grozy z Bezelbuthem, w którym gra postać kapłana, który ma związek do świata demonów i opętania. Ciekawą zmianą dla fanów będzie zobaczenie aktora grającego pobożną postać po przyzwyczajeniu się do brutalnego rozbicia ofiar na ekranie przez szereg genialnych pułapek. Film pojawi się na Blu-ray, DVD, Digital HD i VOD 7 lipca. Ta informacja została po raz pierwszy zgłoszona na ComicBook.com.

Tytuł oryginalny: Saw Star Tobin Bell Is All for Having a New Actor Play Jigsaw
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: