Wpis powstał dzięki współpracy z:

Pierwszy zwiastun The Devil All the Time przedstawia Tom Holland walczący ze złowrogimi postaciami w tej intensywnej funkcji Netflix.

Zwiastun The Devil All the Time: Tom Holland And. Robert Pattinson w Netflix Thriller

Pierwszy zwiastun The Devil All the Time przedstawia Tom Holland walczący ze złowrogimi postaciami w tej intensywnej funkcji Netflix.

Pierwszy oficjalny zwiastun nadchodzącego thrillera psychologicznego reżysera Antonio Camposa, „The Devil All the Time”, został już wydany, pokazując niesamowitą atmosferę i gwiazdorską obsadę, która olśniewa funkcję Netflix. Na podstawie nagrodzonej powieści Donalda Raya Pollocka The Devil All the Time występuje w filmie Spider-Man: Far From Home, Tom Holland, jako Arvin Russell, młody człowiek zmuszony do walki z siłami zła i złowrogimi postaciami, które mu zagrażają i wszystkim, w czym kocha. ta opowieść gotycka ze Środkowego Zachodu, która obejmuje dwie dekady.

Wraz z Holandią, film zgromadził prawdziwie gwiazdorską obsadę zarówno znanych, jak i przyszłych aktorów i weteranów, w tym Billa Skarsgårda, Riley Keough, Jason Clarke, Sebastian Stan, Haley Bennett, Harry Melling, Eliza Scanlen, Pokey LaFarge z Mią Wasikowską i Robertem Pattinsonem. The Devil All the Time jest wyreżyserowany i współautorem scenariusza przez Antonio Camposa, którego poprzednie filmy to między innymi głęboko niepokojący dramat biograficzny Christine z 2016 roku, thriller Simon Killer i kilka odcinków kryminalnego dramatu Billa Pullmana The Sinner. The Devil All the Time jest również produkowany przez Jake’a Gyllenhaala, obok Randalla Poster i Maxa Borna. A więc, rzeczywiście bardzo obiecujące rzeczy.

Oficjalne streszczenie Netflix brzmiało: W Knockemstiff, Ohio i sąsiednich lasach, złowieszcze postacie – bezbożny kaznodzieja (Robert Pattinson), pokręcona para (Jason Clarke i Riley Keough) i krzywy szeryf (Sebastian Stan) – zbiegają się wokół młodego Arvina Russella (Tom Holland), gdy walczy z siłami zła, które zagrażają jemu i jego rodzinie. Z okresu między II wojną światową a wojną w Wietnamie, Diabeł cały czas reżysera Antonio Camposa przedstawia uwodzicielski i przerażający krajobraz, w którym sprawiedliwi stają przeciwko skorumpowanym. Z udziałem Billa Skarsgårda, Mii Wasikowskiej, Harrego Mellinga, Haley Bennett i Pokey LaFarge, ta trzymająca w napięciu, pięknie utkana opowieść jest adaptacją nagradzanej powieści Donalda Raya Pollocka.

Zwiastun daje nam niezłe pomysł tego, czego można się spodziewać po filmie, wskazujący na złowrogą atmosferę, która z pewnością zaleje każdą scenę. Jak sugerowałyby jego poprzednie napisy, reżyser Antonio Campos nie tworzy czegoś przewiewnego, a sama przyczepa napełnia cię poczuciem lęku, gdy torturowana walka dusz Arvina Russella o pewne poczucie sprawiedliwości. Niesamowita intensywność zwiastuna z pewnością będzie dobrym znakiem tego, czego można się spodziewać po filmie, gdy trafi on do usługi przesyłania strumieniowego, a dzięki obsadzie powinien okazać się popularnym wyborem wśród widzów.

To była trudna do przystosowania książka również dlatego, że było tak wiele rzeczy, które nam się podobały, powiedział Campos o projekcie na początku tego miesiąca, omawiając adaptację powieści Pollocka z bratem i współautorem, Paulo Camposem. Jestem wielkim fanem południowego gotyku i noir, a to było idealne połączenie tych dwóch. Czasami możesz dostosowywać utwór i myślisz w stylu: Cóż, jest tu ziarno dobrego pomysłu, a ja po prostu wyrzucę wszystko i zacznę od zera. W tym przypadku było tak, jakbyśmy wszystko kochali! „The Devil All the Time” ukaże się w serwisie Netflix 16 września. Otrzymujemy to dzięki oficjalnemu koncie Netflix w serwisie YouTube.

Tytuł oryginalny: The Devil All the Time Trailer: Tom Holland Vs. Robert Pattinson in Netflix Thriller
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: