Wpis powstał dzięki współpracy z:

Twórca Spawn, Todd McFarlane, drażnił się z „wielkim, wielkim talentem” na nadchodzący restart Spawna.

Film Spawn Todda McFarlane’a właśnie dodał naprawdę wielki talent, więc kto to jest?

Twórca Spawn, Todd McFarlane, drażnił się z „wielkim, wielkim talentem” na nadchodzący restart Spawna.

Twórca Spawn, Todd McFarlane, drażnił się z jakimś „wielkim, wielkim talentem” na nadchodzący restart Spawna.

Od dawna dojrzewający film Todda McFarlane’a Spawn stał się niemal tak legendarny jak sam tytułowy antybohater, którego twórca i reżyser od jakiegoś czasu nieustannie drażnią projekt, nie ujawniając żadnych szczegółów poza kilkoma członkami obsady. Cóż, znowu jest tutaj, tym razem deklarując, że nie tylko film Spawn wciąż się rozwija, ale że będzie zawierał duży, wielki talent.

Jest po prostu wielkim złośliwością, nie jest on? Todd McFarlane potwierdził również, że pomimo plotek, Spawn nie padł ofiarą żadnego anulowania z powodu globalnej sytuacji, a film jest nadal w trakcie pracy i rozwija się tak bardzo, jak to możliwe.

Fani czekali od lat w nadziei, że film McFarlane’s Spawn w końcu ruszy do przodu i chociaż opóźnienia są oczywiście frustrujące, obiecuje usłyszeć, że za kulisami sprawy wciąż idą w dobrym kierunku.

Ostatnie spostrzeżenia McFarlane’a są echem słów producenta Jasona Bluma, który powiedział niedawno: „Spawn” był bardzo aktywny. Brak nowych wiadomości, które zamierzam tutaj ujawnić, przykro mi to mówić, ale tytuł „Spawn”. Często wymawiałem to słowo w ciągu ostatnich dwóch lub trzech tygodni i będziemy mieli więcej wiadomości przyjść. Ale wystarczy powiedzieć, że jest to bardzo aktywny rozwój.

McFarlane ma zamiar zadebiutować jako reżyser filmu fabularnego Spawn, który będzie śledził wyczyny tytułowego antybohatera. Zamordowany podczas misji przez kolegę najemnika, Simmons zostaje wysłany do piekła z powodu swojego życia jako zabójca. Po zawarciu umowy z istotą znaną jako Malebolgia, Simmons zgadza się zostać Hellspawnem w zamian za możliwość ostatniego spotkania z żoną. Nieruchomość pojawiła się już raz na dużym ekranie w 1997 roku, ale im mniej o tym mówi się, tym lepiej.

Oprócz McFarlane na służbie reżyserskiej, Spawn będzie zawierał tak wielkie nazwiska, jak zdobywca Oscara Jamie Foxx jako tytułowy przeklęty antybohater, a także sam Hawkeye, Jeremy Renner, jako detektyw z wydziału zabójstw, który przecina ścieżki z mściwym wojownikiem. Spodziewaj się znacznie więcej dokuczania. Przychodzi to do nas dzięki oficjalnemu kanałowi YouTube Marvel Entertainment.

Tytuł oryginalny: Todd McFarlane’s Spawn Movie Has Just Added Some Really Big Talent, So Who Is It?
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: