Wpis powstał dzięki współpracy z:

Ryan Reynolds i Mint Mobile na krótko dołączyli do wojen strumieniowych z ponad 80 minutami filmu Foolproof z 2003 roku.

Ryan Reynolds uruchamia własną usługę przesyłania strumieniowego, ale pokazuje tylko niezawodność z 2003 roku

Ryan Reynolds i Mint Mobile na krótko dołączyli do wojen strumieniowych z ponad 80 minutami filmu Foolproof z 2003 roku.

Ryan Reynolds i Mint Mobile na krótko dołączyli do wojen strumieniowych, prezentując ponad 80 minut filmu Foolproof z 2003 roku.

Ryan Reynolds uruchomił na początku tego tygodnia usługę przesyłania strumieniowego gagów, która tylko odtwarza swój film z 2003 roku Foolproof. Usługa, która wciąż działa, nazywa się Mint Mobile + i zawiera tylko jeden film, chociaż jest kilkakrotnie przepakowywany w różnych gatunkach na stronie. Dla Reynoldsa i załogi jest to kolejny sprytny sposób promowania Mint Mobile, firmy zajmującej się łącznością bezprzewodową premium. Dołączyli do mody dodawania znaku + do swojej nazwy, co zrobili Apple i Disney podczas ostatnich skoków w wojnę strumieniową.

Każda firma technologiczna potrzebuje usługi przesyłania strumieniowego, powiedział Reynolds na Twitterze. A więc … przedstawiamy Mint Mobile +. Najtańsza na świecie usługa przesyłania strumieniowego! Niedrogie aktor Deadpool oznacza darmowy. Twierdzi, że strona będzie działać tylko do tego weekendu, kończąc jego pierwsze doświadczenie w wojnach strumieniowych, zanim zdążył nabrać humorystycznego rozpędu. Dzięki temu film Foolproof z 2003 roku powrócił do kultury popularnej, niezależnie od tego, czy Reynolds to lubi, czy nie. Aktor ma poczucie humoru o sobie i nie boi się wyśmiewać niektórych ze swojej wcześniejszej pracy.

Ryan Reynolds wysłał kolejny tweet z informacją: Dwie minuty po premierze i nasz zespół crack data ustalił już, że Mint Mobile + prawdopodobnie powinien zostać zamknięty przed weekendem. Wrócimy do skupiania się na najwyższej jakości łączności bezprzewodowej … Więc jeśli chcesz oglądać Foolproof w oszałamiającej jakości 2003, nadszedł czas, aby to zrobić, zanim wyciągną wtyczkę na zawsze. Mint Mobile oferuje użytkownikom usługę bezprzewodową premium już od 15 USD miesięcznie, która obejmuje 5G za darmo. Jest to znacznie tańsze niż wiele innych usług bezprzewodowych.

Wydaje się, że Ryan Reynolds radzi sobie teraz dobrze. Forbes właśnie ogłosił, że jest drugim najlepiej opłacanym aktorem zeszłego roku, tuż za Dwayne The Rock Johnsonem. Uważa się, że tylko w zeszłym roku Reynolds przyniósł na północ 70 milionów dolarów. Podobno zapłacono mu podobno 20 milionów dolarów za Red Notice i kolejne 20 milionów dolarów za swój inny film o napadach na Netflix, Six Underground. Jeśli Deadpool 3 stanie się rzeczywistością, Reynolds może bardzo dobrze odebrać koronę Johnsonowi z całkiem sporą ilością gotówki.

Los Deadpool 3 jest w tej chwili niejasny. Ryan Reynolds milczy na temat sytuacji i twierdzi, że nie ma pojęcia, co się z nią dzieje. Odkąd Disney przejął Foxa, fani Marvela zastanawiali się, co stanie się z Merc with a Mouth. Czy zostanie uciszony i ocenzurowany, czy też będzie w stanie zrobić to, co normalnie robi? Na razie musimy tylko poczekać i zobaczyć, co Marvel Studios zdecyduje się zrobić z osławioną postacią z oceną R. W międzyczasie możesz sprawdzić powyższe reklamy Mint Mobile + dzięki kontu Ryana Reynoldsa na Twitterze.

Tytuł oryginalny: Ryan Reynolds Launches His Own Streaming Service, But It Only Shows 2003’s Foolproof
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: