Wpis powstał dzięki współpracy z:

Reżyser The Suicide Squad obiecuje, że to jego wersja trafi do kin

James Gunn ogłasza, że ​​nadchodzący film The Suicide Squad z pewnością wyda w kinach.

James Gunn ogłosił, że jego nadchodzący film The Suicide Squad zostanie wydany w kinach i będzie ostateczną wersją tej funkcji. Oświadczenie pojawiło się jako odpowiedź na pytanie fanów, który zapytał twórcę filmu na Instagramie, czy fani powinni spodziewać się #JamesGunncut tego filmu gdzieś poniżej linii, na co Gunn odpowiedział.

Fani Davida Ayera mogą przeczytaj odpowiedź u twórcy filmu w odpowiedzi Gunna. Ayer, który wyreżyserował oryginalny zespół Suicide Squad w 2016 r., Ostatnio bardzo głośno wypowiadał się w mediach społecznościowych, potępiając Warner Bros. za poważne ingerowanie w tworzenie filmu, od wycinania ważnych scen po zmianę tonu filmu, aby go zmienić. w komedię. Przez ostatnie kilka miesięcy Ayer i jego fani prowadzili kampanię w mediach społecznościowych, aby wypuścić #Ayercut of Suicide Squad, podobnie jak Zack Snyder’s Justice League przyjeżdżający na HBO Max w przyszłym roku. Podczas gdy Gunn pisał w przeszłości, że popiera wydanie #Ayercut, jego najnowsze oświadczenie jasno pokazuje, że nie będzie potrzeby przyszłego #Gunncut, ponieważ wersja The Suicide Squad, którą oglądają w kinach, będzie być wersją, którą twórca pierwotnie zamierzał stworzyć. Oznacza to, że Gunn miał znacznie mniej ingerencji ze strony studia podczas kręcenia filmu niż Ayer w 2016 roku. Może to wynikać ze świętej reputacji Gunna w kręgach komiksowych jako twórcy serii Guardians of the Galaxy. Innym powodem może być to, że sukces Jokera, Shazama, Aquamana i Wonder Woman w końcu przekonał Warner Bros. do pozostawienia reżyserów w spokoju, aby realizowali swoją wyjątkową wizję filmu.

 James Gunn ogłasza swój nadchodzący film The Suicide Squad z pewnością wyda w kinach. James Gunn ogłasza swój nadchodzący film The Suicide Squad z pewnością wyda w kinach.

Kolejną interesującą częścią przesłania Gunna jest jego przekonanie, że The Suicide Squad zostanie wydany w kinach. Obecnie każdy pojedynczy film o superbohaterach, który miał zostać wydany w tym roku w kinach, został odsunięty coraz bardziej, a plotki wirowały, że studia są zmuszone rozważyć możliwość wydania filmów bezpośrednio do streamingu w obliczu publiczność, która bardzo niechętnie wraca do teatrów.

Oryginalna data premiery filmu jest ustalona na sierpień przyszłego roku, co może wydawać się dużo czasu na ponowne otwarcie teatrów i powrót do normalności dla The Drużyna samobójców do zwolnienia na czas. A jednak istnieje bardzo realna możliwość, że straty poniesione przez sieci teatralne z powodu katastrofalnego 2020 roku wpłyną również na ich przyszłoroczne przedstawienie, jeśli nie załamią się działalności kinowej, jak to już miało miejsce w przypadku kilku mniejszych sieci teatralnych na całym świecie.

W tak ponurym scenariuszu optymizm Gunna będzie źródłem wygody dla fanów, którzy nie chcą nic więcej, jak zobaczyć swoją ulubioną grupę złoczyńców, którzy stali się anty-bohaterami kopiącymi tyłek na dużym ekranie .

Tytuł oryginalny: The Suicide Squad Gunn Cut Is What’s Coming to Theaters Promises Director
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: