Wpis powstał dzięki współpracy z:

Krążą pogłoski, że Ahsoka Tano bierze udział w długo oczekiwanym drugim sezonie The Mandalorian.

Mandaloriańska teoria sezonu 2 wie, w jaki sposób Mały Yoda jest połączony z Ahsoką Tano?

Krążą pogłoski, że Ahsoka Tano bierze udział w długo oczekiwanym drugim sezonie The Mandalorian.

Krążą plotki, że Ahsoka Tano bierze udział w niecierpliwie wyczekiwanym sezonie 2 The Mandalorian.

Nowa teoria fanów sezonu 2 Mandalorian może ujawnić związek między Dziecko (Baby Yoda) i Ahsoka Tano. Od miesięcy krążą pogłoski, że Tano weźmie udział w sezonie 2, chociaż nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone przez nikogo w Lucasfilm. Odkąd w Disney + zadebiutował pierwszy serial Gwiezdnych wojen na żywo, fani zastanawiali się nad pochodzeniem Dziecka i dlaczego tak wiele osób chce go złapać. Chociaż sezon 1 tak naprawdę nie zagłębił się w ten aspekt, jest nadzieja, że ​​sezon 2 rzuci trochę światła na pochodzenie dziecka.

Dzięki nowej i bardzo interesującej teorii fanów możemy mają nową wskazówkę dotyczącą Dziecka i jego możliwych powiązań z Ahsoką Tano, chociaż najpierw trzeba wyjaśnić jej historię. Ziarna teorii Mandalorian sezonu 2 sięgają sezonu 3 Wojny klonów i historii Mortis. Dla tych, którzy nie są zaznajomieni, fabuła Mortis jest ulubioną przez fanów, ponieważ zawiera tak wiele informacji o Mocy i jej pochodzeniu, a także o równowadze, o której wszyscy wiedzą.

W historii Mortis Anakin Skywalker, Obi-Wan Kenobi i Ahsoka Tano zostają wysłani na misję, której celem jest zbadanie odległego sygnału sprzed wieków. Zostają wysłani na planetę Mortis, gdzie, jak się uważa, powstała Moc. Na planecie są tylko trzy osoby: Ojciec, Syn i Córka. Ojciec jest odpowiedzialny za sygnał i reprezentuje równowagę w Mocy, podczas gdy jego syn reprezentuje ciemną stronę, a jego córka reprezentuje światło. Umiera i potrzebował Wybranego, znanego również jako Anakin, aby pomóc przywrócić równowagę Mocy.

Krótko mówiąc, Córka poświęca się, by ocalić Ojca przed Synem. Następnie Ojciec zabija się, aby pozbawić Syna jego mrocznych mocy, co pozwala Anakinowi Skywalkerowi zabić Syna i odzyskać równowagę Mocy. Jednak w tym czasie Ahsoka Tano została zepsuta przez Syna, ale Ojciec przeniósł siłę życiową Córki do Tano, aby przerwać zaklęcie. Jeśli chodzi o to, jak wiąże się to z Mandalorianinem, może to być powód, dla którego Baby Yoda jest określana jako Dziecko. Kiedy Ojciec przeniósł siłę życiową do Tano, dał jej również moc metaforycznego bycia znaną jako Matka.

Z jej doświadczeń na Mortis Ahsoka będzie wiedzieć, że Dziecko składa się zarówno ze światła i ciemna strona Mocy. Jeśli wierzyć tej teorii, Tano będzie musiał umrzeć, aby przywrócić równowagę Siły wewnątrz Dziecka, co oznacza, że ​​będzie miał metaforyczną moc stworzenia nowego Syna i Córki. Historia Mortis jest bardzo złożona, ale może to być powód, dla którego Baby Yoda jest znany jako Dziecko i dlaczego Tano jest rzekomo zaangażowany w wątek fabularny The Mandalorian sezon 2 w Disney +.

Mortis może nie mieć nic w ogóle ma to związek z sezonem 2 Mandalorian, ale Dave Filoni lubi utrzymywać łączność. Na razie będziemy musieli tylko poczekać i zobaczyć, co się stanie, ale sezon 2 może w końcu dać fanom Gwiezdnych Wojen wiele informacji na temat Mocy i jej równowagi w odniesieniu do Dziecka. Reddit jest źródłem teorii Mandaloriańskiego sezonu 2.

Tytuł oryginalny: The Mandalorian Season 2 Theory Knows How Baby Yoda Is Connected to Ahsoka Tano?
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: