Wpis powstał dzięki współpracy z:

Zaczyna wyglądać, że Mulan może nie być jedynym przebojem, który Disney wyda w ramach Premier Access.

Podobno Disney + wyda więcej dużych filmów na wyłączność dzięki Premier Access

Zaczyna wyglądać, że Mulan może nie być jedynym przebojem, który Disney wyda w ramach Premier Access.

Disney + podobno będzie wydawać inne duże filmy za pośrednictwem swojego Premier Access. Na początku tego miesiąca właściciele kin na całym świecie byli zszokowani, gdy dowiedzieli się, że Disney zamierza uruchomić Mulan w swojej usłudze strumieniowej Disney +. Abonenci zapłacą dodatkowe 29,99 $ za dostęp do filmu, który pojawi się w niektórych kinach za granicą. Zapytany o możliwość pominięcia kina takiego jak Jungle Cruise lub Black Widow w Marvel Cinematic Universe na korzyść streamingu, Disney stwierdził, że Mulan jest jednorazowy.

Jednak dzięki nowym raportom wygląda na to, że Disney + będzie miał więcej filmów wydanych w ramach Premier Access. Nie oznacza to, że film Black Widow trafi do serwisu streamingowego zamiast w kinach, ale na krótką metę może to być bardzo dobre. Informacje te pochodzą bezpośrednio z witryny pomocy technicznej Disney +, gdzie potwierdzili, że więcej dużych filmów trafi do Disney +. Na razie mamy Mulan, ale z czasem Premier Access będzie bardziej aktualny, według przedstawiciela czatu na żywo. Mając to na uwadze, może to być sposób na skłonienie subskrybentów do zapłacenia dodatkowych 29,99 USD za Mulan.

W większości głównych sieci kin w Ameryce Północnej nadal są zamknięte. AMC ogłosiło plany ponownego otwarcia swoich drzwi w przyszłym tygodniu po raz pierwszy od połowy marca. 20 sierpnia próbują otworzyć 100 kin z filmami za 15 centów. To około 1/3 ich wszystkich kin i nie jest jasne, czy ludzie są w ogóle skłonni siedzieć w zamkniętym pomieszczeniu z grupą nieznajomych. Ponieważ szacuje się, że sytuacja się pogorszy, zanim się poprawią, Disney będzie musiał podjąć kilka ważnych decyzji, jeśli chodzi o wypuszczanie swoich hitowych filmów latem 2020 roku.

Dzięki adaptacji Mulan na żywo Disney ma wykrwawiał pieniądze z marketingu, które pogarszają się za każdym razem, gdy film się opóźnia. To samo można powiedzieć o Czarnej Wdowie, a wielu twierdzi, że zarobienie pieniędzy jest lepsze niż ich wcale, co pozwala uwierzyć, że wydanie Mulan Disney + będzie eksperymentem testującym wody na przyszłość. Mimo to samodzielny film Natashy Romanoff najprawdopodobniej będzie czekał na otwarcie w kinach, gdy będzie to bezpieczne. Disney i Marvel Studios siedzą na Black Widow i miały mieć otwarty film Eternals w listopadzie. Mulan z pewnością pomoże Disney + w dziale oryginalnej zawartości, wraz z programami MCU, The Falcon and the Winter Soldier i WandaVision, które mają zadebiutować w tym roku. W zależności od tego, jak miną następne kilka miesięcy, Disney i Marvel Studios mogą zdecydować się na pominięcie kin i przeniesienie Czarnej Wdowy bezpośrednio do przesyłania strumieniowego. Murphy’s Multiverse jako pierwszy poinformował o możliwości dostarczenia przez Disney + i Premier Access innych hitów filmowych.

Tytuł oryginalny: Disney+ Rumored to Exclusively Release More Big Movies Via Premier Access
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: