Wpis powstał dzięki współpracy z:

Nowa piosenka Mulan autorstwa Christiny Aguilery zadebiutowała w mediach społecznościowych i niektórzy fani nie są tak bardzo zainteresowani.

Christina Aguilera ma nowy teledysk Mulan, a fani Disneya mają mieszane uczucia

Nowa piosenka Mulan autorstwa Christiny Aguilery zadebiutowała w mediach społecznościowych i niektórzy fani nie są tak bardzo zainteresowani.

Nowa piosenka Mulan autorstwa Christiny Aguilery zadebiutowała w mediach społecznościowych i niektórzy fani nie są nią zbytnio zainteresowani.

Dziesiątki lat temu muzyk Christina Aguilera nagrał popową wersję piosenka Odbicie do filmu animowanego Disneya Mulan z 1998 roku. Teraz piosenkarz powraca z nową balladą do nadchodzącego remake’u filmu zatytułowanego Lojalny, odważny, prawdziwy. Aguilera udała się na Twittera, aby podzielić się swoim podekscytowaniem z powodu wydania singla.

Teledysk do piosenki wyreżyserował Niki Caro, który jest także reżyserem akcji Mulan. Oprawa wizualna piosenki została stosunkowo prosta, być może ze względu na problemy z dystansem społecznym. Przedstawiają Christinę Aguilera pośrodku kadru, ubraną w makijaż i strój inspirowany chińską modą. Czerwone tło nieustannie się zmienia i przekształca, ukazując drogę Mulan do zostania wojownikiem.

Teledysk został przyjęty z zadowoleniem przez fanów, ale niektórzy uznali również, że stylizacja kostiumów Aguilery jest problematyczna. Wielu fanów twierdzi również, że nowa oferta piosenkarki nie osiąga tego samego poziomu, co oryginalna piosenka Mulan’s Reflection.

Podczas gdy animowany Mulan zawierał wiele piosenek, Caro stwierdziła, że ​​film z akcją na żywo wystarczy. z dala od piosenek i tańca na rzecz bardziej realistycznego podejścia do realiów wojny, jednocześnie znajdując inne sposoby na uhonorowanie muzycznej spuścizny remake’u.

Remake Mulan Disneya wzbudził również kontrowersje wokół polityczne skłonności głównej gwiazdy Yifei Liu, w związku z niektórymi wypowiedziami, które wygłosiła w chińskich mediach społecznościowych, które spotkały się z falą krytyki.

Mulan jest nowym wyobrażeniem legendy Mulan z chińskiego folkloru. Cesarz Chin wydaje dekret, zgodnie z którym jeden mężczyzna z rodziny musi służyć w armii cesarskiej, aby bronić kraju przed najeźdźcami z północy. Młoda kobieta imieniem Hua Mulan, kierowana miłością do swojej rodziny, zapisuje się do wojska w miejsce swojego starszego ojca. Reszta historii opowiada o dążeniu Mulan do zostania prawdziwym wojownikiem w obliczu ciągłych przeciwności i zdobycia szacunku narodu i jej ojca.

W reżyserii Niki Caro film Disneya Mulan zawiera główną obsadę Yifei Liu w swojej debiutanckiej roli Mulan w Hollywood, Donnie Yen jako dowódca Tung, Jason Scott Lee jako Böri Khan i Yoson An jako Cheng Honghui, z Gong Li jako Xianniang i Jet Li jako cesarz. Film pojawi się na Disney + i w kinach 4 września.

Tytuł oryginalny: Christina Aguilera Has a New Mulan Music Video and Disney Fans Have Mixed Feelings
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: