Wpis powstał dzięki współpracy z:

Free Guy Ryana Reynoldsa porównuje się do Back To The Future i The Truman Show.

Free Guy Co-Star Joe Keery Calls It a Mix of Back to the Future & The Truman Show

Free Guy Ryana Reynoldsa porównuje się do Back To The Future i The Truman Show.

Free Guy Ryana Reynoldsa porównuje się do Back To The Future i The Truman Show.

Na początku tego roku Ryan Reynolds oburzył część fanów Deadpool, gdy oświadczył, że jego nadchodząca komedia science fiction Free Guy była moim ulubionym filmem, jaki kiedykolwiek zrobiłem. W wywiadzie dla The Hollywood Reporter, Joe Keery, który jest również częścią filmu, dodatkowo potwierdził, że poza tym, że Reynolds jest tak miły w prawdziwym życiu, jak wszyscy podejrzewają, Free Guy będzie naprawdę wyjątkowym projektem, który będzie czerpać z klasycznych hollywoodzkich filmów.

Zwiastun Free Guy przedstawia film jako coś w rodzaju parodii GTA, w której NPC (postać niegrywalna) w otwartej grze wideo grał Reynoldsa, zyskuje rozeznanie i wyrusza na siejenie spustoszenia za pomocą innych postaci i kodów. W grze jest element Wreck it Ralph, z mnóstwem akcji i zadań pobocznych inspirowanych grami, a główna postać próbuje ukończyć swoje misje na przekór wszystkiemu.

Podczas gdy zwiastun przedstawia Free Guy jako To typowa komedia akcji, komentarze Joe Keery’ego sugerują, że może być coś więcej pod ogólną przesłanką szaleństwa postaci z gry wideo. Szczególnie odniesienie do The Truman Show i Ready Player One sprawia, że ​​wydaje się, że postać Reynolda może okazać się rzeczywistą osobą, a nie NPC, uwięzioną w wirtualnej rzeczywistości, z której musi uciec, aby wrócić do prawdziwego świata.

Taka narracja dodałaby wiele głębi do postaci Reynolda i jest zgodna z sentymentem wyrażonym wcześniej przez reżysera filmu Shawn Levy, który opisał film jako historię o pochodzeniu superbohatera, chyba że bez rajstop , moce lub wcześniejsza własność intelektualna, ale z wielkim sercem.

Poza naturą fabuły, fani są również podekscytowani faktem, że filmowiec / aktor Taika Waititi i Ryan Reynolds użyczają swojej wyjątkowej wrażliwości komiksowej Free Guy. Obaj mieli już swój własny spin w promocji filmu, kiedy przeprowadzili zwiastunowy wywiad, podczas którego udawali, że to pierwszy raz, kiedy pracowali razem, zanim przypomniano im o Green Lanternie, w którym to momencie obaj zniknęli bez słowa.

Free Guy w reżyserii Shawna Levy’ego zawiera główną obsadę, w skład której wchodzą Ryan Reynolds, Jodie Comer, Joe Keery, Lil Rel Howery, Utkarsh Ambudkar i Taika Waititi. Premiera planowana jest na grudzień 2020 roku. Te cytaty pochodzą z The Hollywood Reporter.

Tytuł oryginalny: Free Guy Co-Star Joe Keery Calls It a Mix of Back to the Future & The Truman Show
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: