Wpis powstał dzięki współpracy z:

Furiosa z Mad Max: Fury Road mogłaby zostać tyranem według George'a Millera.

Czy Furiosa stał się tyranem po Fury Road? Mad Max Reżyser proponuje swoje ujęcie

Furiosa z Mad Max: Fury Road mogłaby zostać tyranem według George'a Millera.

Furiosa z Mad Max: Fury Road może zostać tyranem według George’a Millera.

W nowej erze superpotężnych bohaterek niewiele kobiet-bohaterek filmów skopało tyle tyłków jako Imperator Furiosa, grana przez Charlize Theron, w Mad Max: Fury Road. W wywiadzie dla New York Comic-Con reżyser filmu, George Miller, zasugerował, że chociaż Furiosa była bohaterem jego filmu, jej przyszła ścieżka może zmierzać w ciemniejszym kierunku.

In Fury Road, celem Furiosy było uratowanie wielu żon despotycznego władcy jej miasta Immortana Joe przed życiem w niewoli. Wydarzenia prowadzą do tego, że Furiosa bierze na siebie całą armię Joe i staje się nowym de facto przywódcą swojego miasta. Mimo to, podczas gdy film zakończył się, gdy Furiosa zajęła miejsce Immortana Joe na czele swojego plemienia, Miller stwierdził również, że wierzy, że jest wystarczająco rozsądna, aby zrozumieć pokusę władzy i będzie się przed nią bronić.

opowieść o możliwym zejściu Furiosy w nikczemność byłaby interesująca, plany Millera dotyczące postaci na teraźniejszość polegają na zbadaniu jej przeszłości. Filmowiec wyjaśnił, że napisał kompletną historię dla Furiosa, zanim nawet rozpoczęły się zdjęcia do Fury Road. Po tym, jak postać stała się szalenie popularna, Miller rozpoczął preprodukcję spinoffu z nową aktorką w roli młodszej Furiosy, z wieloma aktorkami, od Anya Taylor-Joy po Jodie Comer.

Theron był dużą częścią tego, co sprawiło, że postać Furiosa działała. Ale George Miller wyjaśnił w przeszłości, że chociaż początkowo miał nadzieję, że aktorka zagra młodszą wersję postaci za pomocą najnowszego CGI odstarzającego, nie sądzi, aby technologia dogoniła jeszcze kinematografię. efekt, który chce osiągnąć.

Wydaje się, że idealnym rozwiązaniem byłoby stworzenie prequelu Furriosy z młodszą aktorką, a także kontynuacji, w której Theron gra starszą, prawdopodobnie złą wersję Furiosy. Ale być może byłoby to większe zaangażowanie, niż obecnie pozwala na to napięty zawodowy harmonogram Millera.

Tytuł oryginalny: Did Furiosa Become a Tyrant After Fury Road? Mad Max Director Offers His Take
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: