Wpis powstał dzięki współpracy z:

Po latach oczekiwania dostępne są już bilety w przedsprzedaży na kinową premierę The New Mutants.

Poznajcie nowych mutantów Sneak Peek już w sprzedaży biletów

Po latach oczekiwania dostępne są już bilety w przedsprzedaży na kinową premierę The New Mutants.

Nareszcie bilety na The New Mutants są oficjalnie w sprzedaży. Adaptacja Marvel Comics dosłownie od lat stoi na półce, a fani zastanawiają się, czy kiedykolwiek naprawdę będziemy mogli ją zobaczyć. Już się nie dziwię, ponieważ rzeczywiście trafia do kin w przyszłym tygodniu. Aby uczcić tę okazję, studio opublikowało nowy film zapowiadający film, a także kilka nowych plakatów.

W nowej promocji członkowie obsady rozbijają film w 60 sekund. . Choć może to być krótkie, wideo zapewnia solidny wgląd w postacie i czego można się spodziewać po spin-offie X-Men o tematyce horroru. Jeśli chodzi o plakaty, to jeden jest przeznaczony wyłącznie dla wydania Dolby Cinema, a drugi dla kin Cinemark XD. Ten Dolby jest nieco bardziej artystyczny, podczas gdy plakat Cinemark skupia się głównie na postaciach, z ich twarzami na czarnym tle. Obraz zawiera również nowy slogan.

The New Mutants, w przeciwieństwie do poprzednich filmów X-Men, to oryginalny horror / thriller. Odbywa się w odizolowanym szpitalu i koncentruje się na grupie młodych mutantów przetrzymywanych w celu monitorowania psychiatrycznego. Zaczynają się dziać dziwne wydarzenia, a zarówno ich nowe zdolności mutantów, jak i ich przyjaźnie zostaną przetestowane, gdy walczą o przetrwanie. Josh Boone (The Fault in our Stars) siedzi na krześle reżysera. Boone napisał scenariusz z Knate Lee. W obsadzie znaleźli się Maisie Williams (Gra o tron), Anya Taylor-Joy (Glass), Charlie Heaton (Stranger Things), Alice Braga (Predators), Blu Hunt (The Originals) i Henry Zaga (13 powodów).

Fox, na długo przed fuzją Disneya, wyprodukował film jako sposób na rozszerzenie serii X-Men. Niestety Josh Boone i studio starli się o ostateczną wizję. Pierwotnie miał pojawić się w kwietniu 2018 r. Jednak komplikacje po komplikacjach wielokrotnie opóźniały ruch w komiksie. Teraz będzie to pierwszy przebój kinowy, który zostanie wydany na szeroką skalę po wielomiesięcznym wyłączeniu, które rozpoczęło się w marcu. Tak więc po całym tym czasie trafi do książek historycznych, bez względu na to, jaki wynik będzie krytyczny lub komercyjny.

Oczekuje się, że AMC, Regal, Cinemark i większość sieci teatralnych będzie na pewnym poziomie otwarte, zanim film trafi do kin. Nie wiadomo, ile dokładnie lokalizacji będzie otwartych. Nie jest również jasne, jak chętni będą ludzie do pojawiania się w kasie, nawet po wprowadzeniu nowych środków bezpieczeństwa i higieny. Po kilku brutalnych miesiącach dla całej branży ciekawie będzie zobaczyć, jak to się rozwinie w nadchodzących tygodniach. The New Mutants wejdzie do kin 28 sierpnia z wytwórni Disney’s 20th Century Studios. Koniecznie sprawdź sam nowy zwiastun i plakaty.

Tytuł oryginalny: Meet The New Mutants Sneak Peek Arrives as Tickets Go on Sale
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: