Wpis powstał dzięki współpracy z:

Nowa plotka sugeruje, że Lucasfilm nie skończył jeszcze z Benem Solo, ponieważ film lub program telewizyjny Kylo Ren może być na stole.

Czy Kylo Ren pójdzie solo w nowym programie telewizyjnym Disney + lub prequelu filmowym?

Nowa plotka sugeruje, że Lucasfilm nie skończył jeszcze z Benem Solo, ponieważ film lub program telewizyjny Kylo Ren może być na stole.

Nowa plotka sugeruje, że Lucasfilm jeszcze nie skończył z Benem Solo, ponieważ na stole może pojawić się film lub program telewizyjny Kylo Rena.

Mamy potencjalnie soczystą gwiazdę Wojenne plotki, które będą szczególnie interesujące dla tych, którzy chcą zobaczyć więcej Ben Solo, znanego również jako Kylo Ren. Postać grana przez Adama Driver’a była głównym złoczyńcą, a może nawet współ-protagonistą, z pewnego punktu widzenia, kontynuacji trylogii Disneya. Ale jego historia zakończyła się w The Rise of Skywalker. Jeśli jednak ta plotka okaże się prawdziwa, w przyszłości być może otrzymamy więcej informacji na temat Kylo.

Ponownie, słowo plotka nie może być na razie wystarczająco podkreślone. Nie należy tego traktować jako ewangelii, dopóki nie zostanie dostarczone dalsze potwierdzenie. To powiedziawszy, ze względu na dyskusję, nowy raport osób odpowiedzialnych za podcast Kessel Run Transmissions sugeruje, że Lucasfilm jest na bardzo wczesnym etapie filmu lub serialu telewizyjnego Kylo Ren. Przechodząc do Twittera, oto, co zostało o tym powiedziane.

Jest wiele sytuacji „jeśli” i „lub”, ale można to ekstrapolować na podstawie tego stwierdzenia, nawet jeśli zakładamy, że to prawda. Lucasfilm może na przykład polubić pomysł serialu Ben Solo Disney +, ale czy uda im się przygotować elementy, aby to się stało? Przykładem może być kolejny tweet, który podał w wątpliwość zaangażowanie Adama Drivera.

Rzeczywiście, Kylo Ren jest niezwykle popularny. To powiedziawszy, Adam Driver, a także Daisy Ridley, Oscar Isaac i John Boyega, wszyscy wydawali się gotowi do kontynuowania The Rise of Skywalker. Driver jest bardzo poszukiwanym aktorem i jest mało prawdopodobne, że chciałby od razu wrócić do odległej galaktyki. Jeśli kiedykolwiek znowu. Jako taki, animowany projekt miałby sens. Albo obsadź znacznie młodszego aktora, aby przyjrzał się wczesnemu życiu Bena, zanim stał się prawym narzędziem Snoke’a Sithów.

Wiemy na pewno, że sukces Mandalorianina otworzył nowe drzwi na przyszłość Gwiezdne Wojny. Telewizja może być znacznie większą częścią przyszłości franczyzy. Pozwoli to na różne typy projektów, które inaczej mogłyby nie działać na dużym ekranie. To z pewnością wydaje się pasować do rachunku. Możesz sprawdzić oryginalne posty z Twittera Corey Van Dyke.

Tytuł oryginalny: Will Kylo Ren Go Solo in New Disney+ TV Show or Movie Prequel?
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: