Wpis powstał dzięki współpracy z:

Alamo Drafthouse zostanie ponownie otwarte w blisko połowie swoich lokalizacji w całym kraju w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

Alamo Drafthouse ponownie otwiera połowę swoich lokalizacji w USA na podstawie mandatu maski

Alamo Drafthouse zostanie ponownie otwarte w blisko połowie swoich lokalizacji w całym kraju w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

Po długich pięciu miesiącach nieobecności Alamo Drafthouse Cinema z ogromną radością ogłasza ponowne otwarcie wybranych lokalizacji w piątek 21 sierpnia, a kolejne kina zostaną otwarte w następnym tygodniu. Bilety są już w sprzedaży na The New Mutants oraz Bill & Ted Face the Music. Pierwsze miejsce na świecie, w którym można zobaczyć Billa i Teda Face the Music, znajduje się wyłącznie w Alamo Drafthouse z wczesnymi bezpłatnymi projekcjami 26 sierpnia. Tenet zostanie otwarty w czwartek, 3 września, a bilety wkrótce trafią do sprzedaży.

Widzowie domagali się szansy obejrzenia filmów, takich jak długo oczekiwany epos akcji Christophera Nolana Tenet i trzeci rozdział sagi Billa i Teda.

Oprócz nowych premier Alamo Drafthouse planuje kontynuować tradycja przewodzenia branży w najbardziej zróżnicowanym wyborze filmów w dowolnym teatrze na świecie z dwoma niesamowitymi programami repertuarowymi :,

MAKING UP FOR Lost Time Ten sierpniowy cykl bada czas, podróże w czasie, wehikuły czasu, czas wypaczenia i … stracony czas! Klasyczne, kręcące w czasie filmy Incepcja, Powrót do przyszłości I i II, Znakomita przygoda Billa i Teda, Donnie Darko i Krawędź jutra. Zainspirowany Billem i Tedem Face the Music i uczuciem, które wszyscy są teraz zbyt dobrze zaznajomieni – stracony czas.

MASKI! Maski były wszechobecną częścią naszej rzeczywistości przez ostatnie pięć miesięcy, niezbędne do spowolnienia rozprzestrzeniania się koronawirusa i obowiązkowe w teatrach Alamo Drafthouse. Ale maski były również podstawą kina od czasu wynalezienia celuloidu, a we wrześniu Alamo Drafthouse świętuje naszych ulubionych zamaskowanych bohaterów i złoczyńców z różnych gatunków, w tym Batmana (1989), Spider-Man: Into the Spiderverse, Set It Off, Mad Max: Fury Road, The Mask of Zorro i The Silence of the Lambs.

Alamo Drafthouse będzie nadal oferować filmy do wypożyczenia lub zakupu za pośrednictwem Alamo On Demand. Alamo On Demand, w 100% wyselekcjonowana platforma VOD, umożliwia programistom promowanie nowych i ekscytujących filmów daleko poza audytorium. Po ekskluzywnej premierze kinowej Bill & Ted Face the Music, film będzie również dostępny w Alamo On Demand.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Alamo Drafthouse opracowało szereg nowych agresywnych procedur i protokołów, aby chronić gości oraz BHP członków zespołu. Pełne szczegóły można znaleźć na stronie drafthouse.com/covid-safety.

Niedawno Alamo Drafthouse uruchomił także własne prywatne Alamo, dając rodzinom możliwość wynajęcia osobistego kina Alamo Drafthouse już od 150 USD.

Alamo Drafthouse zostanie ponownie otwarte w blisko połowie swoich oddziałów w całym kraju w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Więcej informacji znajdziesz w witrynie lokalnego teatru.

Tytuł oryginalny: Alamo Drafthouse Is Reopening Half of Its Locations Across the U.S. with a Mask Mandate
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: