Wpis powstał dzięki współpracy z:

Jake Johnson ma nadzieję, że jego znużona światem wersja Spider-Mana powróci w Spider-Man: Into the Spider-Verse 2.

Czy Peter B. Parker powróci w Spider-Verse 2? Jake Johnson nie jest tego taki pewien

Jake Johnson ma nadzieję, że jego znużona światem wersja Spider-Mana powróci w Spider-Man: Into the Spider-Verse 2.

Jake Johnson ma nadzieję, że jego znużona światem wersja Spider-Mana powróci w Spider-Man: Into the Spider-Verse 2.

Chociaż niewiele wiadomo o Spider-Man: Into the Spider-Verse 2, nadchodzącej kontynuacji nagrodzonego Oscarem Spider-Mana: Into the Spider-Verse z 2018 roku, nie ma wątpliwości, że film wprowadzi widzów do wielu alternatywnych wersji bohatera Marvela . Przy tak wielu nowych twarzach może nie być miejsca dla niektórych starych, w tym Petera B. Parkera Jake’a Johnsona. Mimo to aktor i gwiazda Jurassic World nadal ma nadzieję, że zostanie poproszony o powrót.

Pierwszy Spider-Man: Into the Spider-Verse wprowadził widzów we wspólny multiwers zwany Spider-Verse , w którym Miles Morales staje się nowym Spider-Manem i dołącza do innych Spider-People z różnych wymiarów, aby połączyć siły, aby uratować Nowy Jork przed Kingpinem. Film wyreżyserowali Bob Persichetti, Peter Ramsey i Rodney Rothman na podstawie scenariusza Phila Lorda i Rothmana oraz opowiadania Lorda. Występuje Shameik Moore jako Miles Morales / Spider-Man, obok głosów Jake’a Johnsona, Hailee Steinfeld, Mahershala Ali, Brian Tyree Henry, Lily Tomlin, Luna Lauren Velez, John Mulaney, Kimiko Glenn, Nicolas Cage i Liev Schreiber. < / p>

Podczas gdy pierwszy Spider-Man: Into the Spider-Verse zakończył historię Petera B. Parkera, wysyłając go z powrotem do jego własnego wymiaru i pozornie ożywiając jego związek z Mary Jane, Johnson chciałby ponownie odwiedzić tę postać i zobacz, do czego zmierza.

Chociaż świat Spider-Mana: Into the Spider-Verse należy przede wszystkim do Milesa Moralesa, szkoda byłoby, gdybyśmy nie widzieli leniwego, zmęczonego światem Johnsona wersja naszego przyjaznego sąsiada.

Innym aktorem Spider-Mana, który niedawno rzucił swój kapelusz na wielowymiarowy pierścień, jest gwiazda ukochanego Spider-Mana: The Animated Series, Christopher Daniel Barnes , który niedawno potwierdził chęć zagrania w długo oczekiwanej kontynuacji. Przez lata miałem zaszczyt grać jak 30 różnych Spider-Menów, to było niesamowite. Zrobiłbym to za sekundę. To znaczy, uwielbiam to i to wielki zaszczyt za każdym razem, gdy proszą cię o udział. Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 ukaże się w kinach 7 października 2022 roku. To pochodzi z oficjalnego konta Fandomu na Twitterze.

Tytuł oryginalny: Will Peter B. Parker Return in Spider-Verse 2? Jake Johnson Isn’t So Sure
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: