Wpis powstał dzięki współpracy z:

Orion Pictures opublikowało nowy klip Bill & Ted Face the Music, w którym Kristen Schaal gra ważną postać.

First Bill & Ted Face the Music Clip Introduces Rufus’ Daughter to the Wyld Stallyns

Orion Pictures opublikowało nowy klip Bill & Ted Face the Music, w którym Kristen Schaal gra ważną postać.

Orion Pictures opublikowało nowy klip autorstwa Billa i Teda Face the Music, w którym Kristen Schaal gra ważną postać.

Ludzie z Orion Pictures wydali wspaniały nowy klip z Bill & Ted Face the Music. Długo oczekiwana kontynuacja, która przywraca Keanu Reevesa i Alexa Wintera jako kultowy duet filmowy, wreszcie trafi do kin w przyszłym tygodniu. Ale co najważniejsze, ten klip zawiera główne powiązanie z oryginalnymi filmami związanymi z Rufusem Geroge Carlin.

W klipie Kristen Schaal przybywa jako gość z przyszłości o imieniu Katy. Bill i Ted patrzą zmieszani, zastanawiając się, czy wiedzą, kim jest ta osoba. Okazuje się, że jest córką Rufusa, który był dużą częścią poprzednich dwóch filmów. Niestety, George Carlin zmarł i nie mógł wrócić na tę nową przygodę. Jednak filmowcy honorują jego spuściznę, co widać na klipie. Dodatkowo nagranie daje nam lepsze wyobrażenie o córkach duetu, granych przez Samarę Weaving i Brigette Lundy-Paine.

Ponadto studio wydało zestaw teł Billa i Teda Zoomów, aby Twój film nazywa najbardziej triumfujących. Do wyboru jest kilka tłów, z których kilka podkreśla obsadę. Kolejne sportowe slogany z serii. Jest też taki, który oddaje hołd Wyldowi Stallynsowi.

Dean Parisot (Galaxy Quest) zasiada w fotelu reżyserskim Bill & Ted 3. Oryginalni scenarzyści Chris Matheson i Ed Solomon wrócili, aby napisać scenariusz. W filmie występują także Erinn Hayes, Jayma Mays, Holland Taylor, Kid Cudi, Anthony Carrigan, Jillian Bell, Beck Bennett, William Sadler, Hal Landon Jr. i Amy Stoch. Sadler powróci jako Śmierć, kolejna ważna postać zarówno z Doskonałej przygody, jak i Bogus Journey.

W Bill & Ted Face the Music stawka jest wyższa niż kiedykolwiek, przyjaciele Williama Billa S. Prestona Esqa. (Alex Winter) i Theodore Ted Logan (Keanu Reeves). Przyjaciele podróżujący w czasie są teraz w średnim wieku i nie napisali jeszcze piosenki, do której byli przeznaczeni. Obaj wyruszyli w nową przygodę, aby znaleźć tę właśnie piosenkę, która naprawi ich świat i przyniesie harmonię we wszechświecie. Tym razem pomogą im ich córki, a także nowa partia postaci historycznych i kilka legend muzycznych.

Trzecia część serii była omawiana przez lata, ale nigdy nie udało się jej zmaterializować. Wreszcie, w zeszłym roku, gwiazdy się zrównały i film udało się nakręcić. Podczas gdy wydarzenia z 2020 roku zmusiły studio do zmiany planów wydawniczych, kontynuacja wciąż dociera do fanów bardzo szybko, obstawiając ją w kinie lub w zaciszu domu. Bill & Ted Face the Music ukaże się na żądanie oraz w kinach 28 sierpnia. Niedawno ujawniono, że Alamo Drafthouse będzie organizować bezpłatne pokazy dla fanów przed oficjalną premierą, aby pomóc w ponownym otwarciu sieci. Aby uzyskać jedno z nowych środowisk Zoom, przejdź na stronę BillAndTed3.com. Koniecznie sprawdź sam nowy klip.

Tytuł oryginalny: First Bill & Ted Face the Music Clip Introduces Rufus’ Daughter to the Wyld Stallyns
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: