Wpis powstał dzięki współpracy z:

Współreżyserzy Atlantis: The Lost Empire, Kirk Wise i Gary Trousdale, rozmawiali o pomyśle remake'u na żywo.

Reżyserzy Atlantis: The Lost Empire mają smutne wieści o plotkach na temat remake’ów na żywo

Współreżyserzy Atlantis: The Lost Empire, Kirk Wise i Gary Trousdale, rozmawiali o pomyśle remake'u na żywo.

Disney odniósł ogromny sukces, przekształcając swoje animowane klasyki w akcję na żywo, a filmy takie jak Król Lew i Piękna i Bestia zgarniają miliardy w kasie. Fani nieustannie zastanawiają się, który film animowany będzie następny w kolejce, a ostatnie plotki wciąż krążą, że będzie to Atlantis: The Lost Empire z 2001 roku. Cóż, na nieszczęście dla tych, którzy chcą zobaczyć Zaginione Imperium zrealizowane w prawdziwym życiu, współreżyserzy Kirk Wise i Gary Trousdale teraz odkładają te plotki.

Słyszałem, więc Jak dotąd, jedyna plotka o tym, że Atlantyda jest traktowana jako film akcji na żywo, pojawiła się wyłącznie w Internecie, powiedział Kirk Wise o trwających spekulacjach. Nie otrzymałem żadnego niezależnego potwierdzenia tego.

Właściwie słyszałem coś przeciwnego, że na ostatniej dużej konwencji, na której Disney realizuje swój pięcioletni plan [D23 Expo], Atlantyda nie była na liście, dodał Gary Trousdale.

Nawet jeśli Disney zdecyduje się dać Atlantis: The Lost Empire terapię na żywo (co z pewnością nastąpi w końcu), Wise i Trousdale nie skoczyliby radość, ponieważ żaden z reżyserów nie jest szczególnie zakochany w tym podejściu do remake’u.

Mam mieszane uczucia co do remake’ów na żywo, powiedział Wise. Z jednej strony wspaniale jest być zaangażowanym w filmy, które miały tyle długowieczności i wzbudziły w widzach tyle uczuć, że byliby podekscytowani, widząc nową adaptację filmu, ale czasami stwierdzałem, że mówię: „Po prostu obejrzyj starą, nadal jest dobra”.

Trousdale dodał. Moją całkowicie obiektywną i nielakierowaną opinią jest to, że animowane i tak są lepsze – każdy z nich. Ale to tylko ja. Na to Wise powiedział: To nie tylko ty.

Oczywiście Disney nie podziela tych uczuć, ponieważ studio planuje wprowadzić do życia remake Małej Syrenki, Robin Hooda, Herkulesa i Piotruś Pan. życie akcji w niedalekiej przyszłości.

Atlantyda: Zaginione Imperium, osadzone w 1914 roku, opowiada historię Milo Thatcha, skromnego pracownika muzeum i lingwisty z początku XX wieku, który jest zdeterminowany, aby kontynuować poszukiwania swojego zmarłego dziadka w zagubione, zatopione imperium Atlantydy. Zaufany przez ekscentrycznego milionera Prestona Whitmore’a Milo łączy siły z różnorodną załogą najemników, której dowodzi dowódca okrętu podwodnego Rourke. Po morskiej bitwie z gigantycznym mieszkańcem głębin odkrywcy lokalizują zatopioną cywilizację. Milo zakochuje się w księżniczce Kidzie, córce sędziwego władcy Atlantydy, i musi wybrać stronę, gdy okazuje się, że niektórzy z jego kolegów z wyprawy zamierzają ukraść mistyczne źródło energii swoim gospodarzom.

Wpisany przez Tab Murphy, w reżyserii Gary’ego Trousdale’a i Kirka Wise’a, Atlantis: The Lost Empire zawiera obsadę z głosami Michaela J. Foxa, Cree Summer, Jamesa Garnera, Leonarda Nimoya, Don Novello, Phila Morrisa, Claudii Christian, Jacqueline Obradors , Jim Varney, Florence Stanley, John Mahoney, David Ogden Stiers, Corey Burton i Mark Hamill.

Od jakiegoś czasu krążą plotki dotyczące remake’u Atlantis: The Lost Empire. Guillermo Del Toro rozmawiał o reżyserowaniu. Zostało to szybko odrzucone jako fałszywa wiadomość przez samego Del Toro. Mimo to wiele osób ma nadzieję, że w końcu zagłębimy się w aktorską Atlantydę gdzieś w przyszłości. To pochodzi z oficjalnego kanału Collider w YouTube.

Tytuł oryginalny: Atlantis: The Lost Empire Directors Have Sad News About Those Live-Action Remake Rumors
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: