Wpis powstał dzięki współpracy z:

X-Men przedstawił świat Hugh Jackmanowi jako Wolverine, a aktor ujawnia, co wpłynęło na niego, przyjmując rolę.

Hugh Jackman ujawnia, że ​​przesłuchanie Wolverine’a dla X-Men było szokująco krótkie

X-Men przedstawił świat Hugh Jackmanowi jako Wolverine, a aktor ujawnia, co wpłynęło na niego, przyjmując rolę.

X-Men przedstawił świat Hugh Jackmanowi jako Wolverine, a aktor ujawnia, co stało się z nim, gdy dostał tę rolę.

Minęło 20 lat od wprowadzenia świata Hugh Jackman jako Wolverine w 2000 roku X-Men. To była ogromna zmiana w krajobrazie filmów komiksowych i była punktem wyjścia do biegu jako kultowa postać, która miała trwać prawie dwie dekady dla Jackmana. Jednak, jak się okazuje, proces przesłuchania mający na celu zdobycie czegoś, co każdy aktor z pewnością nazwałby rolą życia, był zaskakująco krótki.

Hugh Jackman pojawił się niedawno jako gość w The Tonight Show. Podczas wywiadu pokazali oryginalną taśmę przesłuchania aktora Wolverine. Po obejrzeniu tego Jackman dostarczył wglądu, wyjaśniając, że nie ma nawet dużej szansy, aby zagrał tę rolę, co oznacza, że ​​miał raczej krótkie przesłuchanie. Oto, co Jackman miał do powiedzenia na ten temat.

Rzeczywiście, Dougray Scott miał być Wolverine’em, ale Mission: Impossible 2 ostatecznie uniemożliwiło mu zgłoszenie się na służbę. Więc Hugh Jackman, który był planem rezerwowym, okazał się tym facetem. Reszta, jak mówią, jest historią.

X-Men odniósł ogromny sukces, a Hugh Jackman wielokrotnie wcielał się w tę rolę w kolejnych latach, kończąc swój bieg w nominowanym do Oscara w 2017 roku Loganie. Ale rok 2000 był zupełnie innym czasem. Jak wyjaśnił Jackman, prowadząc Jimmy’ego Fallona, ​​nikt nie spodziewał się, że film odniesie sukces, ponieważ adaptacje komiksów nie były postrzegane jako takie pewne rzeczy, jak dziś w Hollywood.

Od tego czasu Marvel Cinematic Wszechświat stał się gigantem wartym 20 miliardów dolarów, który nie wykazuje żadnych oznak spowolnienia. Nowy aktor w niezbyt odległej przyszłości zostanie obsadzony w roli Wolverine, gdy X-Men zostaną ponownie uruchomione w MCU. Obecnie nic nie wskazuje na to, kim będzie ten aktor, ale będą mieli duże dziedzictwo, któremu będą musieli sprostać. Możesz obejrzeć pełny fragment wywiadu z kanału The Tonight Show Starring Jimmy’ego Fallona na YouTube.

Tytuł oryginalny: Hugh Jackman Reveals Wolverine Audition for X-Men Was Shockingly Short
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: