Wpis powstał dzięki współpracy z:

Według wtajemniczonych, po przerwie w produkcji Batman wkrótce rozpocznie się w Wielkiej Brytanii.

Batman wznowi filmowanie za kilka tygodni

Według wtajemniczonych, po przerwie w produkcji Batman wkrótce rozpocznie się w Wielkiej Brytanii.

Według wtajemniczonych, The Batman wkrótce rozpocznie kręcenie w Wielkiej Brytanii po przerwie w produkcji.

Po wczorajszym ujawnieniu zupełnie nowego sygnału nietoperza, który zostanie ozdobiony Na piersi Bruce’a Wayne’a w filmie The Batman, a następnie na oficjalnym logo i nowym plakacie uznanego artysty Jima Lee, pojawia się wiadomość, że reżyser Matta Reevesa o Mrocznym Rycerzu wkrótce powróci do kręcenia. Po około pięciomiesięcznym opóźnieniu donosi się, że Batman ponownie pojawi się przed kamerami już na początku września.

Film był kręcony około siedmiu tygodni, kiedy globalne okoliczności wymusiły produkcja zostanie wstrzymana, ale na szczęście, według kilku tajemniczych osób, zdjęcia do The Batman zostaną wznowione na początku września w Wielkiej Brytanii w Warner Bros. Studios Leavesden. Jeśli okaże się to prawdą, jest to pełen nadziei harmonogram i powinien zapewnić, że już raz skorygowana data premiery Batmana w październiku przyszłego roku nie zostanie ponownie opóźniona.

Chociaż obecnie jest bardzo niewiele konkretnych Szczegóły dotyczące fabuły Batmana, Reeves ujawnił jakiś czas temu, że film będzie historią opartą na noir, która podkreśla detektywistyczne umiejętności Bruce’a Wayne’a, które rzadko pojawiały się w poprzednich filmach. Jak dotąd wiemy o tej historii, że Akcja Batmana będzie miała miejsce około dwóch lat po rozpoczęciu walki z przestępczością tytułowego bohatera. Zostało również wyraźnie wskazane, że historia jest inspirowana ulubioną powieścią graficzną fanów The Long Halloween, w której Batman tropił seryjnego mordercę i po drodze napotykał wielu jego kultowych przeciwników.

Reeves Współscenarzysta Mattson Tomlin ujawnił ostatnio kilka szczegółów dotyczących nadchodzącego filmu komiksowego i tego, jak będzie się on różnił od poprzednich wcieleń Zamaskowanego Krzyżowca. Trudno o tym rozmawiać, tylko dlatego, że chcesz, aby film mówił sam za siebie. Jednak nadal chce mówić ogólnie o tym, jak ta wersja Mrocznego Rycerza będzie się różnić od tych, które widzieliśmy na ekranie w ostatnich latach. Zarówno Batman v. Superman: Dawn of Justice, jak i Justice League, w której wystąpił Ben Affleck w pelerynie i na kapturze, skupiały się na starszym, bardziej doświadczonym Mrocznym Rycerzu, ale tak nie jest w przypadku The Batman, w którym Pattinson występuje jako Bruce Wayne, który dopiero zaczyna swoją karierę jako Batman. To wczesne dni. Myślę, że przede wszystkim jest to młodsza wersja niż najnowsze wersje, które widzieliśmy.

Następnie Tomlin ujawnił, co będzie mówił centralny emocjonalny punkt filmu. Myślę, że Matt Reeves jako filmowiec, jeśli spojrzysz na którąkolwiek z jego prac, niezależnie od tego, czy jest to Let Me In, Cloverfield czy Planet of the Apes, zawsze przychodzi z punktu widzenia emocji, nigdy nie jest to wielka akcja. To zawsze, jaka jest dusza tej postaci?

Tenet i gwiazda The Lighthouse, Robert Pattinson, będą występować w roli Zamaskowanego Krzyżowca, a reszta obsady, w tym Zoë Kravitz jako Kobieta-Kot, Paul Dano jako Riddler, Colin Farrell jako Penguin, Andy Serkis jako Alfred Pennyworth, John Turturro jako Carmine Falcone, Peter Sarsgaard jako Gil Colson i Jeffery Wright jako Komisarz Gordon. Premiera Batmana jest obecnie zaplanowana na 1 października 2021 r. W sobotę zobaczymy i dowiemy się więcej o tym filmie podczas DC Fandome. Ta wiadomość przychodzi do nas dzięki uprzejmości Variety.

Tytuł oryginalny: The Batman Will Resume Filming in Just a Few Weeks
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: