Wpis powstał dzięki współpracy z:

Reżyser Flash mówi, że Michael Keaton odegra istotną rolę w długo oczekiwanym filmie.

Michael Keaton potwierdził, że powróci jako Batman w filmie Flash

Reżyser Flash mówi, że Michael Keaton odegra istotną rolę w długo oczekiwanym filmie.

Oficjalnie potwierdzono, że Michael Keaton ponownie wcieli się w rolę Batmana w filmie Flash. Reżyser Andres Muschietti nie wdawał się w szczegóły, ale zauważył, że Keaton odegra całkiem dużą rolę w długo oczekiwanym filmie. Wiadomość pojawiła się po ogłoszeniu, że Ben Affleck wróci również w Batsuit wraz ze swoim kolegą z Justice League, Ezrą Millerem. Dwa Batmany w jednym filmie mogą okazać się zbyt trudne dla niektórych fanów DC, którzy są zachwyceni wiadomościami z Afflecka.

Po raz pierwszy doniesiono w czerwcu, że Michael Keaton rozmawiał ze studiem aby zagrać w Batmana in The Flash. Jednak nigdy nie zostało to oficjalnie potwierdzone, aż do dzisiaj, kiedy ukazał się nowy wywiad z Andresem Muschiettim. Reżyser stwierdził, że Keaton będzie odgrywał znaczącą rolę w filmie, ale odmówił podania jakichkolwiek innych informacji. Ponieważ w tym tygodniu pojawia się tak wiele wiadomości o DC, trzeba się zastanawiać, co zostawią na wydarzenie FanDome w ten weekend.

Andres Muschietti zauważył również, że powrót Bena Afflecka jako Batmana będzie wspierać pewną znajomość Flash, zanim przejdziemy do historii Barry’ego Allena. Chociaż wszystkie te wiadomości o Batmanie są ekscytujące, należy pamiętać, że ten film jest pierwszym samodzielnym filmem dla Scarlet Speedster, a nie dla Caped Crusader. Niezależnie od tego wygląda na to, że Muschietti zamierza stworzyć coś, czego fani komiksów nigdy nie widzieli na dużym ekranie. Wygląda również na to, że Warner Bros. zaczyna otwierać DC Universe, z pomocą niektórych starych współpracowników. Nawet Zack Snyder znów pracuje ze studiem po tym, jak trochę pokłócił się o Justice League.

Chociaż Zack Snyder nie był w stanie zrobić powtórnych zdjęć do swojej nadchodzącej wersji Justice League, uważa się, że cała obsada, w tym Ben Affleck, była dostępna do pracy jako lektor. Affleck i Snyder to dobrzy przyjaciele, którzy nieustannie rozmawiają ze sobą w wywiadach, kiedy druga osoba jest wychowywana. Nie jest jasne, w jaki sposób Batman Snydera i Afflecka odniesie się do ujęcia Michaela Keatona, ale nadaje to zupełnie inny wymiar fabule, nad którą pracuje Andres Muschietti. Więc teraz zaczyna się odliczanie do produkcji Flash. W tej chwili nie jest jasne, kiedy to się stanie, ale wkrótce powinniśmy otrzymać aktualizacje. Może zdobędziemy więcej informacji w ten weekend podczas DC FanDome, który rozpocznie się w sobotę rano. To wszystko musi być ekscytujące dla fanów Flasha, którzy od lat oglądali film w piekle deweloperskim, oglądając Wonder Woman wraz z Aquamanem, Batmanem i Jokerem na różnych etapach rozwoju i ukończenia. Niezależnie od przypadku, Andres Muschietti zaczyna sprawiać wrażenie, że Flash będzie więcej niż warta czekania. Wiadomość o Michaelu Keatonie została potwierdzona przez Muschietti w wywiadzie dla Vanity Fair.

Tytuł oryginalny: Michael Keaton Confirmed to Return as Batman in The Flash Movie
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: