Wpis powstał dzięki współpracy z:

Z okazji zbliżającej się premiery Bill & Ted Face the Music ukazał się nowy materiał filmowy.

Excellent New Bill & Ted Face the Music Preview Wants You to Rock Out and Party On

Z okazji zbliżającej się premiery Bill & Ted Face the Music ukazał się nowy materiał filmowy.

Z okazji zbliżającej się premiery Bill & Ted Face the Music został wydany nowy materiał filmowy.

Nowy materiał filmowy Bill & Ted Face the Music został wydany, aby uczcić najdoskonalsza obsada. Długo oczekiwana kontynuacja ma mniej niż dwa tygodnie od wejścia do kin i VOD, więc studio stara się dotrzeć do jak największej liczby oczu. Nie jest to łatwe w tych czasach, ale mówimy o Billu i Tedzie. Nie wspominając o tym, że minęło prawie 30 lat, odkąd mamy kultowy duet niszczący solówki gitarowe. Bill & Ted Face the Music powinno być strzałem w dziesiątkę po jego wydaniu.

Bill i Ted Face the Music ponownie jednoczą Alexa Wintera i Keanu, przywracając Williama Sadlera jako Śmierć. Kristen Schaal, Samara Weaving, Brigette Lundy-Paine, Anthony Carrigan, Erinn Hayes, Jayma Mays, Holland Taylor, Kid Cudi i Jillian Bell również dołączają do Reeves i Winter. W niedawnym wywiadzie dwaj aktorzy opowiadali o wspólnej pracy na planie. – W tej branży jest bardzo mało stałości – powiedział Winter. Spotykacie się na planie, myślicie: „Jesteśmy jak rodzina!” A potem jest „OK, pa”. Nigdy, przenigdy ich nie zobaczysz. Ale mówiąc o Reeves, Winter powiedział, że myślę o nim jak o swoim bracie.

Keanu Reeves dodaje: Cieszymy się swoim towarzystwem i myślami oraz podbijamy świat. Kiedy się spotykamy, myślę: „Co myślisz?” „Nie wiem, ale to trochę zabawne”. – Tak, to też trochę dziwne. Dwaj aktorzy kochają się nawzajem i przyjaźnią się od ponad 30 lat. Mają to samo poczucie humoru i wcześnie związali się ze swoimi ulubionymi sztukami i filmami. Obaj mają również podobne szkolenie, co prawdopodobnie pomaga ich chemii na ekranie.

Alex Winter i Keanu Reeves nigdy się nie spotkali przed przesłuchaniem do oryginalnej przygody Billa i Teda. Dobrze się dogadywali podczas produkcji i spędzali czas z legendą komiksu George’em Carlinem, który grał Rufusa. Winter mówi, że był niezwykle uziemionym, przyziemnym człowiekiem poza kamerą. I powiedziałbym, że był dla nas obu bardzo życzliwy. [Śmiech] Doskonale zdawaliśmy sobie sprawę z powagi posiadania go. Reeves dodaje, że fajnie było mieć Carlin w pobliżu, ponieważ wywyższył postacie Billa i Teda.

Przez ostatnie 30 lat Alex Winter i Keanu Reeves mieli fanów, którzy przychodzili i krzyczeli wspaniale! na nich grając na gitarze powietrznej. Chociaż wydaje się, że może się zestarzeć, duetowi to nie przeszkadza, nawet po tych wszystkich latach. Teraz, wraz z wydaniem Bill & Ted Face the Music, dwaj aktorzy są gotowi, aby rozpocząć wszystko od nowa. Długo oczekiwana kontynuacja pojawi się w wybranych kinach i na VOD 28 sierpnia. Możesz obejrzeć film w domu za 25 dolarów, co wydaje się niesamowitą okazją. W międzyczasie możesz obejrzeć powyższy filmik dzięki kanałowi Orion Pictures na YouTube.

Tytuł oryginalny: Excellent New Bill & Ted Face the Music Preview Wants You to Rock Out and Party On
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: