Wpis powstał dzięki współpracy z:

Kathleen Kennedy wyjaśnia, na jakim etapie jest Lucasfilm, jeśli chodzi o tworzenie przyszłości serii Star Wars.

Plany na przyszłość z Gwiezdnych Wojen dokuczane przez szefową Lucasfilm Kathleen Kennedy

Kathleen Kennedy wyjaśnia, na jakim etapie jest Lucasfilm, jeśli chodzi o tworzenie przyszłości serii Star Wars.

Przyszłość serii Star Wars jest pod wieloma względami wielką zagadką. Ale prezes Lucasfilm, Kathleen Kennedy, rzuciła okiem na plany studia dotyczące rozwoju kultowej serii science-fiction. Wiemy na pewno, że filmy wyjdą poza Sagę Skywalkera, która zakończyła się zeszłorocznym The Rise of Skywalker. Teraz, jak mówi Kennedy, będą szukać inspiracji w szerszej mitologii.

Kathleen Kennedy zarządza Lucasfilm od czasu, gdy George Lucas, twórca Gwiezdnych wojen, sprzedał firmę do Disneya w 2012 roku. W niedawnym wywiadzie Kennedy wyjaśnił, gdzie są w trakcie zastanawiania się, gdzie w przyszłych projektach zabrać galaktykę daleko, daleko. Oto, co miała do powiedzenia na ten temat.

Chociaż nic nie zostało potwierdzone, krążyły ciągłe plotki, że twórcy Game of Thrones David Benioff i D.B. Weiss zamierzał odkryć The Old Republic w trylogii filmów, zanim opuścili projekt. W każdym razie zgadza się to z komentarzami Kathleen Kennedy, jeśli chodzi o badanie szerszej mitologii wszechświata. Mówiąc dalej, Kennedy wyjaśnił, że obecnie spotykają się z filmowcami przy przyszłych projektach.

Taika Waititi, która wyreżyserowała finał 1 sezonu Mandalorian, a także Thor: Ragnarok, została wybrana do kierowania nowym filmem o Gwiezdnych wojnach . Jak dotąd jest jedynym potwierdzonym na nowy wpis. Chociaż trylogia reżysera The Last Jedi Riana Johnsona jest nadal technicznie w książkach. Na koniec zapytano Kennedy, czy uważa, że ​​telewizja będzie większą częścią przyszłości, dzięki sukcesowi The Mandalorian.

Jeśli chodzi o filmy, Disney ostatnio przesunął się po harmonogramie premier. następny film z Gwiezdnych Wojen datowany na 22 grudnia 2023 r. Kolejne wpisy pojawią się 19 grudnia 2025 r. i 17 grudnia 2027 r. Na pewno poinformujemy Cię o tym w miarę udostępniania dalszych szczegółów na temat tych filmów. Ta wiadomość dociera do nas przez The Wrap.

Tytuł oryginalny: Future Star Wars Plans Teased by Lucasfilm Boss Kathleen Kennedy
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: