Wpis powstał dzięki współpracy z:

Oryginalne trio z Parku Jurajskiego ma duże role w Jurassic World 3 obiecuje Sam Neill

W Jurassic World 3 wystąpią Alan Grant, Ellie Sattler i Ian Malcolm w całym filmie, nie tylko w scenach.

W Jurassic World 3 wystąpią Alan Grant, Ellie Sattler i Ian Malcolm w całym filmie, nie tylko w scenach.

Oryginalne trio Jurassic Park, Alan Grant, Ellie Sattler i Ian Malcolm, będą mieli do odegrania dużą rolę w Jurassic World 3. To, według Sama Neilla, który ma powtórzyć swoją kultową rolę po raz pierwszy od Jurassic Park III w 2001 roku. Ale, co ważniejsze, Laura Dern i Jeff Goldblum po raz pierwszy udostępni mu ekran od prawie trzech dekad.

 W Jurassic World 3 wystąpią Alan Grant, Ellie Sattler i Ian Malcolm w całym filmie, nie tylko w scenach. W Jurassic World 3 wystąpią Alan Grant, Ellie Sattler i Ian Malcolm w całym filmie , nie tylko w scenach.

Sam Neill obecnie promuje swój nowy film Ride Like a Girl. Podczas ostatniego wywiadu aktor został zapytany o jego powrót w Jurassic World: Dominion. W szczególności zapytano go, czy jest to bardziej epizod, czy coś bardziej znaczącego. Neill szybko potwierdził, że jego rola jest spora. Oto, co Neill miał do powiedzenia na ten temat.

Dyrektor Colin Trevorrow potwierdził w zeszłym roku, że Alan, Ellie i Ian wracają. Jego początkowe komentarze powtórzyły to, co mówi Sam Neill, sugerując, że nie będą to tylko sławne kamee z Parku Jurajskiego. Niedawno potwierdzono, że kontynuacja kręcenia filmu została wznowiona w Wielkiej Brytanii po zamknięciu produkcji, które weszło w życie w marcu. Neill również to skomentował, mówiąc, że ma nadzieję, że wkrótce wybierze się na plan. Neill wyraził również swoje ogólne podekscytowanie. Póki co szczegóły fabuły dla Jurassic World 3 są w dużej mierze ukryte. Wiemy na pewno, że będzie to miało wpływ na konsekwencje dinozaurów przebywających w prawdziwym świecie razem z ludźmi, biorąc pod uwagę to, co wydarzyło się pod koniec Upadłego Królestwa w 2018 roku. Chris Pratt, który wraca jako Owen Grady, również porównał film do Avengers: Endgame, mówiąc, że wszyscy w nim są. Zostało to poparte ostatnimi wiadomościami o castingu, które ujawniły, że aktor Campbell Scott zagra Dodgsona, który na krótko, ale pamiętnie pojawił się w oryginalnym Parku Jurajskim.

Colin Trevorrow napisał scenariusz obok Emily Carmichael. Jake Johnson, Omar Sy, Justice Smith, Daniella Pineda, Dichen Lachman, DeWanda Wise, Scott Haze i Mamoudou Athie dopełniają obsadę. Obecnie Jurassic World: Dominion ma trafić do kin 11 czerwca 2021 roku. Nie wiadomo, czy Universal Pictures będzie w stanie dotrzymać tego terminu. Będziemy Cię na bieżąco informować, gdy udostępnione zostaną dalsze szczegóły. Ta wiadomość dociera do nas przez Yahoo.

Tytuł oryginalny: Original Jurassic Park Trio Have Big Roles in Jurassic World 3 Promises Sam Neill
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: