Wpis powstał dzięki współpracy z:

James Gunn i obsada The Suicide Squad po raz pierwszy rzucili fanom DC na film i ujawnili obsadę postaci w DC FanDome.

Zwiastun gry Suicide Squad ujawnia obsadę i każdą postać, którą gra

James Gunn i obsada The Suicide Squad po raz pierwszy rzucili fanom DC na film i ujawnili obsadę postaci w DC FanDome.

Po milczeniu na temat tego, czego można się spodziewać po The Suicide Squad, reżyser James Gunn w końcu po raz pierwszy rzucił okiem na oczekiwany film podczas wydarzenia DC FanDome w ten weekend. Od czasu przejęcia stery nad projektem w 2018 roku Gunn powstrzymał się od ujawnienia jakichkolwiek szczegółów dotyczących filmu, ale niedawno ujawnił, że ujawni zapowiedź The Suicide Squad, a także ujawni, kto gra jakie postacie. Przemawiając na wirtualnym wydarzeniu wraz z większością obsady The Suicide Squad, Gunn dotrzymał obietnicy, oferując pierwsze spojrzenie na film, którego fani DC oczekiwali.

Napisano i wyreżyserowany przez Gunna, The Suicide Squad to samodzielny film bez powiązań fabularnych z innymi filmami z DCEU. Jak wcześniej informowaliśmy, w filmie powrócą Margot Robbie jako Harley Quinn, Jai Courtney jako Kapitan Boomerang, Joel Kinnaman jako Rick Flag i Viola Davis jako Amanda Waller. Idris Elba został również obsadzony, aby zastąpić Willa Smitha w roli Deadshota, zanim przejął kolejną nieujawnioną rolę, według wstępnych doniesień.

W DC FanDome, obsada Gunn i The Suicide Squad ujawnili również, że w filmie wystąpi Elba jako TBD, David Mastmalchian jako Polka-Dot Man, Daniela Melchior jako Ratcatcher, John Cena jako TBD, Flula Borg jako TBD, Nathan Fillion jako TBD, Peter Capaldi jako TBD, Pete Davidson jako TBD, Alice Braga jako TBD, Sean Gunn jako TBD, Michael Rooker jako TBD, Taika Waititi jako TBD, Juan Deigo Botto jako TBD, Storm Reid jako TBD, Steve Agee jako TBD, Tinashe Kajese jako TBD, Julio Ruiz jako TBD i Jennifer Holland jako TBD.

Z Oczywiście, te aktualizacje w The Suicide Squad to tylko część wielu niespodzianek, jakie DC przygotowało dla fanów na FanDome. Inne panele zawierają również ważne aktualizacje innych przewidywanych projektów DC, takich jak The Batman i wersja Zack Snyder z Justice League. Ponieważ było zbyt wiele informacji, aby upchnąć wszystko w jeden dzień, DC FanDome również został podzielony na dwa dni, a jeszcze bardziej ekscytujące informacje pojawią się w przyszłym miesiącu. W drugim dniu na niektórych panelach pojawią się tytuły, takie jak Harley Quinn, Stargirl, Black Lightning i Titans. Wirtualne wydarzenie będzie trwało 24 godziny, począwszy od 12 września.

W pracach twórcy Rocksteady Studios znajduje się również oficjalna gra wideo Suicide Squad, oparta na oryginalnych komiksowych wersjach gry zespół supervillainów. Nazywana Suicide Squad: Kill the Justice League, gra jest kontynuacją uznanych gier wideo Arkham, w których gracze kontrolowali Batmana. Ta gra otrzymała również swój własny panel podczas tego weekendu DC FanDome, podczas którego studio ujawniło nowe informacje o tytule.

The Suicide Squad ma zostać wydany w kinach 6 sierpnia 2021 roku. nie brakuje oczekiwanych filmów, na które można się doczekać przyszłego roku, ale to oczywiście będzie duży. Mimo to fani Marvela również czekają na premierę filmu, aby Gunn mógł kontynuować produkcję swojego trzeciego filmu Guardians of the Galaxy. W każdym razie to naprawdę dobry czas, aby być fanem filmów komiksowych.

Tytuł oryginalny: The Suicide Squad Teaser Trailer Reveals Cast and Every Character They Play
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: