Wpis powstał dzięki współpracy z:

Fani Mrocznego Rycerza mają nadzieję, że Batman otrzyma ocenę R po tym, jak jego zwiastun przedstawił bardzo mroczną fabułę.

Fani Batmana liczą na ocenę R po debiucie zwiastuna DC FanDome

Fani Mrocznego Rycerza mają nadzieję, że Batman otrzyma ocenę R po tym, jak jego zwiastun przedstawił bardzo mroczną fabułę.

Fani Mrocznego Rycerza mają nadzieję, że Batman otrzyma ocenę R po tym, jak jego zwiastun przedstawił bardzo mroczną fabułę.

Zwiastun Batmana zadebiutował w ten weekend w DC FanDome, a jego mroczna fabuła ma wielu fanów, którzy mają nadzieję, że film otrzyma ocenę R. Wyreżyserowany przez Matta Reevesa film rozgrywa się w znacznie bardziej ugruntowanym, samodzielnym wszechświecie, bez połączenia z DCEU. Jak widać w zwiastunie, Riddler Paula Dano jest przedstawiany jako sadystyczny seryjny morderca, pozostawiając za sobą swoje charakterystyczne zagadki na miejscu zbrodni, gdzie zostawia swoje ofiary. Zawiera prawdopodobnie najmroczniejszą jak dotąd teatralną historię Batmana, a także wywołała szeroką dyskusję fanów na temat potencjalnej oceny R filmu.

Batman będzie odważnym studium postaci na temat traumy i psychiki Bruce’a Wayne’a. Powinien mieć ocenę R. Mam nadzieję, że ma ocenę R, powiedział jeden z fanów na Twitterze. Mówię tylko, że Batman powinien być lepiej oceniony na R, bo inaczej nie będzie to film, na który zasługujemy, powtarza kolejny tweet.

Tymczasem inni fani po prostu chcą zobaczyć, jak Batman Pattinsona lamentuje nad złoczyńcami, dopóki są prawie martwi. Czy nie byłoby wspaniale, gdyby Batman miał ocenę R. Chciałbym zobaczyć, jak bije ludzi bliskich śmierci, pisze inny fan.

Gdyby Batman otrzymał ocenę R, byłby to pierwszy film teatralny o zamaskowany krzyżowiec, by mieć to rozróżnienie. Nawet Mroczny Rycerz, który również miał mroczną, ugruntowaną historię i przesuwał granice morderczym Jokerem, otrzymał ocenę PG-13. Biorąc pod uwagę popularność postaci Batmana zarówno wśród młodszych, jak i starszych fanów, z pewnością łatwo jest zrozumieć, dlaczego żaden z filmów o nim w przeszłości nigdy nie otrzymał oceny R.

Jednak ogromny sukces innych filmów DC z oceną R w ostatnich latach najwyraźniej zwiększyłoby szanse, że Batman również go dostanie. Podczas gdy Suicide Squad zebrał mieszane recenzje, zarobił setki milionów dolarów na sprzedaży biletów i był jednym z najbardziej dochodowych filmów 2016 roku. W zeszłym roku arcywróg Batmana odniósł jeszcze większy sukces, gdy Joker pojawił się w kinach. Film nie tylko przyniósł Joaquinowi Phoenixowi Oscara za tytułową rolę, ale także przekroczyłby miliard dolarów w kasie, co czyni go jedynym filmem z oceną R.

Fani nadal będą mieli również inne wersje Batmana. Potwierdzono, że w filmie Flash pojawi się zarówno Ben Affleck, jak i Michael Keaton, którzy powrócą do swoich ról Batmana, przy czym ten pierwszy zagra tę rolę po raz ostatni. W międzyczasie powrót Michaela Keatona jako Mrocznego Rycerza jest podobno początkiem wykorzystania tej postaci w innych projektach filmów o superbohaterach, w których oryginalny Batman na dużym ekranie służy jako Nick Fury z DCEU.

Batman jest Premiera w kinach 1 października 2021 roku. W filmie występują także Paul Dano, Zoe Kravitz, Jeffrey Wright, Andy Serkis i Colin Farrell, z Robertem Pattinsonem w roli głównej. Ponieważ zapowiedź zwiastuna na DC FanDome spotkała się już z niezwykle pozytywną reakcją fanów, film prawdopodobnie odniesie duży sukces po wydaniu, niezależnie od tego, czy ma ocenę PG-13, czy R. Możesz sprawdzić niektóre reakcje fanów poniżej.

Tytuł oryginalny: The Batman Fans Are Hoping for an R-Rating Following DC FanDome Trailer Debut
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: