Wpis powstał dzięki współpracy z:

Kathleen Kennedy niedawno mówiła o przyszłości serii Gwiezdnych Wojen, w tym serii Obi-Wana Kenobi.

Program telewizyjny Obi-Wana Kenobiego będzie serialem limitowanym Disney +

Kathleen Kennedy niedawno mówiła o przyszłości serii Gwiezdnych Wojen, w tym serii Obi-Wana Kenobi.

Kathleen Kennedy mówiła niedawno o przyszłości serii Gwiezdnych Wojen, która obejmuje serię Obi-Wana Kenobiego.

Wygląda na to, że seria Obi-Wan Kenobi Disney + będzie tylko ostatni sezon. Prezydent Lucasfilm, Kathleen Kennedy, ujawniła tę wiadomość w niedawnym wywiadzie. Fani Gwiezdnych Wojen najprawdopodobniej mieli nadzieję na wiele sezonów, ale wygląda na to, że długo oczekiwana seria zostanie zrealizowana jako seria limitowana, a nie wiele. Kennedy mówi: To było bardzo ekscytujące widzieć pojawiający się talent. Teraz pracujemy nad limitowaną serią Obi-Wana Kenobi z Deborah Chow, a ona właśnie wykonuje fenomenalną robotę.

Deborah Chow wcześniej pracował nad Mandalorianem, a teraz pracuje nad limitowaną serią Obi-Wana Kenobi. Jeśli chodzi o to, z ilu odcinków będzie składać się serial Disney +, nie jest na razie jasne. Jednak produkcja ma się wkrótce rozpocząć, co oznacza, że ​​w najbliższej przyszłości powinniśmy mieć więcej aktualizacji. Chociaż seria Obi-Wan Kenobi jest teraz ograniczona, zawsze jest czas na drugi sezon i być może trzeci. To naprawdę będzie zależeć od sukcesu serii i czy czują, że mogą opowiedzieć więcej historii.

Ewan McGregor powraca jako mistrz Jedi w serii Obi-Wana Kenobiego. Od lat krążyły plotki, że aktor wróci, ale tak naprawdę nic z tego nie wyszło. Dopiero, gdy Kathleen Kennedy zaprosiła McGregora na scenę zeszłego lata, dowiedzieliśmy się prawdy o nadchodzącej serii, która pierwotnie miała być filmem. Wydaje się, że problemy kasowe z Solo: A Star Wars Story położyły kres wszystkim filmom spin-off na dużym ekranie, chociaż fani wciąż mają nadzieję, że niektóre z tych projektów zostaną wskrzeszone.

Ewan McGregor jest podekscytowany swoją serią Gwiezdnych wojen. Myślę, że jeszcze bardziej mi się to spodoba – powiedział aktor, zapytany o powrót. McGregor kontynuuje, myślę, że nasza technologia jest teraz taka, że ​​… Myślę, że pierwszy film nakręciliśmy na filmie, a drugi nakręciliśmy, gdy dotarliśmy do Australii, używając wówczas nowych kamer HD, które były dość prymitywne w porównaniu do tego, czym są teraz. Ostatecznie McGregor uważa, że ​​zaktualizowana technologia będzie jedną z lepszych rzeczy w produkcji. Ale w dzisiejszych czasach wydaje mi się, że wiele się zmieniło i myślę, że wiele z tego, co widzisz, będzie tym, co widzimy na planie.

Obi-Wan Kenobi wykorzysta tę samą technologię, co The Mandalorian serię, z którą bez wątpienia zmierzą się wszystkie przyszłe projekty Star Wars. Małe studio z uruchomionym silnikiem gry pozwala rzeczy, które były niemożliwe, zamienić w coś bardzo łatwego i realistycznego. W tym momencie nie jest jasne, kiedy fani będą mogli po raz pierwszy spojrzeć na serię Obi-Wana Kenobi. Jeśli produkcja będzie mogła ruszyć w ciągu najbliższych kilku miesięcy, data premiery na 2021 rok wydaje się bardzo prawdopodobna. Wywiad z Kathleen Kennedy został pierwotnie przeprowadzony przez The Wrap.

Tytuł oryginalny: Obi-Wan Kenobi TV Show Will Be a Disney+ Limited Series
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: