Wpis powstał dzięki współpracy z:

Biorąc pod uwagę wszystkie wiadomości płynące z DC Fandome, być może przegapiliście fakt, że nie jeden, ale dwóch głównych złoczyńców Batmana przyjedzie na Tytanów w przyszłym roku. Titans Season 3 przyniesie coś, na co fani mieli nadzieję, odkąd po raz pierwszy ujawniono, że Curran Walters przyniesie Jasona Todda

Tytani Sezonu 3 Złoczyńcy ujawnieni jako Czerwony Kaptur i Strach na Wróble

Biorąc pod uwagę wszystkie wiadomości płynące z DC Fandome, być może przegapiliście fakt, że nie jeden, ale dwóch głównych złoczyńców Batmana przyjedzie na Tytanów w przyszłym roku. Titans Season 3 przyniesie coś, na co fani mieli nadzieję, odkąd po raz pierwszy ujawniono, że Curran Walters przyniesie Jasona Todda

Biorąc pod uwagę wszystkie wiadomości płynące z DC Fandome, być może przegapiłeś fakt, że nie jeden, ale dwóch głównych złoczyńców Batmana pojawi się na Tytanach w przyszłym roku. Titans Season 3 dostarczy coś, na co fani mieli nadzieję, odkąd po raz pierwszy ujawniono, że Curran Walters przeniesie Jasona Todda na ekran w dramatycznym obrocie na ciemną stronę dla gniewnego byłego Bat-pomocnika. < / p>

Tak, Red Hood zbliża się do mrocznego dramatu dla nastolatków i szuka zemsty na swoich byłych kolegach z drużyny. Jeśli jesteś na bieżąco z serialem, nie będziesz zbyt zszokowany tym ujawnieniem, ponieważ zakończył drugi sezon w dość samotnym miejscu, które doskonale ugruntowało ten zwrot.

Todd nie jest jedynym szokujący łotr, który będzie polował na Tytanów, jak w stylu Hannibala, pojawi się kolejny klasyczny złoczyńca Batmana, prawdopodobnie grając z wkrótce wprowadzoną Barbarą Gordon jako swoją własną Clarice Starling. To byłby Dr Jonathan Crane, Strach na Wróble.

„Znany głównie jako Strach na Wróble, Crane jest obecnym więźniem w Arkham Asylum i oferuje swoje usługi jako profiler i konsultant Departamentu Policji Gotham City, ”- czytamy w oficjalnym opisie.

Mając do czynienia z oboma nowymi wrogami, nie jest zaskoczeniem, że Dick Grayson i spółka. zdecydujcie się udać do Gotham, gdzie według DC, nowy sezon zostanie całkowicie ustalony. Coś, co mnie szczególnie interesuje, to to, czy Crane pomoże Babsowi w polowaniu na Jasona, który prawdopodobnie zabije wiele osób pod swoim nowym płaszczem…

Jason Todd stał się bardziej anty- bohater przez lata w przebraniu Czerwonego Kapturka, ale na pewno brzmi to tak, że będzie to bardziej śmiercionośna, wściekła wersja, która wyszła z wydarzeń Death of the Family. Mówiąc o tym, myślę, że możemy założyć, że nie zobaczymy, jak Joker rozbija głowę jednorazowego Robina łomem, nie dlatego, że Tytani by tam nie poszli, ale dlatego, że Joker jest tak wielką postacią, że wydaje się mało prawdopodobne, że spróbują teraz dodać go do miksu na małym ekranie.

Nie oznacza to, że Jason może spotkać się ze swoim twórcą z rąk kogoś innego, ponieważ ostatnim razem, kiedy widział go, jak pędził samotnie na swoim motorowerze po tym, jak zobaczył, jak ciało Donny Troy jest transportowane z powrotem do Themysciry. Teraz to, co sprawiłoby, że chciałby włączyć swój zespół do momentu wyeliminowania ich, to zupełnie inne pytanie, więc ciekawie będzie zobaczyć trasę, którą poprowadzi program.

Będziemy musieli poczekaj do przyszłego roku, aby zobaczyć obie te masywne postacie na Titans, kiedy serial najprawdopodobniej przeniesie się na HBO Max.

Tytuł oryginalny: Titans Season 3 Villains Revealed as Red Hood and Scarecrow
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: