Wpis powstał dzięki współpracy z:

Antony Starr, najlepiej znany jako Homelander w Amazon's The Boys, chciałby być następnym Wolverine.

Homelander jako następny rosomak? The Boys Star mówi, że jedna rzecz może go skusić

Antony Starr, najlepiej znany jako Homelander w Amazon's The Boys, chciałby być następnym Wolverine.

Antony Starr już zademonstrował swoje powinowactwo do złoczyńcy jako złowrogiego lidera zespołu superbohaterów The Seven w Amazon’s The Boys. Cóż, gdyby aktor miał okazję kontynuować karierę komiksową i dołączyć do Marvel Cinematic Universe, Starr wolałby zmienić stronę, aby zagrać jednego z najpopularniejszych członków X-Men: Wolverine’a.

Antony Starr szybko wyrzucił swoje imię jako potencjalny wybór do przekształcenia Wolverine’a, a Starr był gotowy i czekał, by wykrzyczeć imię mutanta o pazurach adamantium, aby uzyskać machanie językami. Pomimo swojego podekscytowania postacią, Starr przyznał, że będzie duża presja na każdego, kto podejmie rolę po cennym występie Hugh Jackmana w ciągu ostatnich dwóch dekad.

Opierając się na jego roli Homelandera, to może być trudno wyobrazić sobie Starra jako Wolverine’a. Ale jeśli widziałeś występ aktora w serialu kryminalnym Banshee, wiesz, jaki intrygujący pomysł na casting w tym roku. Charyzma aktora i wyraźne zamiłowanie do brutalnych postaci mogą sprawić, że będzie idealnym wyborem, jeśli postać X-Men kiedykolwiek dołączy w szeregi MCU.

Ostatni raz widzowie widzieli Wolverine’a w akcji na żywo, gdy był reżyserem James Mangold’s Logan, film, który doprowadził 17-letnie dziedzictwo Hugh Jackmana jako bohatera do doskonałego zakończenia. Chociaż nie ma oficjalnego potwierdzenia, czy Wolverine pojawi się w Marvel Cinematic Universe, istnieje duża możliwość, odkąd prawa do X-Men zostały przejęte przez Disneya, wywołując wiele spekulacji wśród fanów na temat tego, kto mógłby grać w Wolverine w przyszłości. . Ponieważ Hugh Jackman przeszedł na emeryturę, Marvel bez wątpienia poluje na tego, kto najlepiej przejmie płaszcz, a Starr powinien być blisko szczytu tej listy.

Podczas gdy my zastanawiamy się, jak mógłby wyglądać Starr podobnie jak kolczasty X-Man, aktor wkrótce powróci na ekrany jako morderczy Homelander w sezonie 2 The Boys. Z tego, co niedawno powiedział Starr, liderowi The Seven będzie ciężko, i to nie tylko. z tytułowej grupy Vigilante. Według Starra, nowy dodatek Stan Edgar, grany przez Giancarlo Esposito z The Mandalorian, wprowadzi pewne zawirowania w serialu. Homelander uważa, że ​​jest najważniejszym graczem w grze, że tak powiem, ale Edgar bardzo przychodzi z innej strony, powiedział Starr o relacji między super a jego nowym szefem. Reprezentuje wielką korporację i naprawdę stawia Homelandera na bardzo interesującej pozycji jak na superbohatera, który jest przyzwyczajony do stawiania na swoim, bycia tak silnym i kontrolowanym. Edgar naprawdę rzuca kota między tamtejsze gołębie i stawia starego Homey’ego na dziwaczną trajektorię.

Dzięki uprzejmości Amazon Prime, The Boys jest oparty na komiksie o tym samym tytule autorstwa Gartha Ennisa i Daricka Robertson. Sezon 2 ma wprowadzić kilka nowych postaci obok pana Edgara z Esposito, w tym rywalizującego superbohatera Aya Cash Stormfront, absolwenta X-Men Shawna Ashmore’a jako kłopotliwego emerytowanego super, Lamplightera i Jensena Acklesa z Supernatural jako Solider Boy. W Boys występują Karl Urban jako Billy Butcher, Jack Quaid jako Hughie, Laz Alonso jako Mother’s Milk, Tomer Kapon jako Frenchie, Karen Fukuhara jako Kobieta, Erin Moriarty jako Annie January i Chace Crawford jako The Deep. Przychodzi do nas z Screen Geek.

Tytuł oryginalny: Homelander as the Next Wolverine? The Boys Star Says One Thing Could Tempt Him
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: