Wpis powstał dzięki współpracy z:

Margot Robbie ujawnia, co czeka Harley Quinn w The Suicide Squad.

Oddział samobójców wyzwoli nową stronę Harley Quinn mówi Margot Robbie

Margot Robbie ujawnia, co czeka Harley Quinn w The Suicide Squad.

Margot Robbie ujawnia, co czeka Harley Quinn w The Suicide Squad.

Nadchodzący projekt Jamesa Gunna The Suicide Squad zawiera dużą listę komiksowych złoczyńców. Najsłynniejszym z nich jest Harley Quinn grana przez Margot Robbie, która wraca do serii, która zapoczątkowała karierę postaci na żywo. W zwiastunie The Suicide Squad DC Fandome opublikowanym na Twitterze, prowadzącym do DC FanDome, Robbie wyjaśnił, w jaki sposób film przedstawi Harleyowi nową stronę.

W oryginalnym Suicide Squad Davida Ayera Harley został wprowadzony do Task Force X , tajny program rządowy, który zwerbował zespół supervillainów do prowadzenia tajnych operacji w zamian za zmniejszenie ich kary więzienia. Harley, wraz z innymi złoczyńcami, najeżyła się na myśl o wykonaniu polecenia rządu i spędziła cały film, próbując uciec z powrotem do swojej ukochanej Mistah J.

Potem pojawiły się Birds of Prey, a Harley był wreszcie sama, bez Jokera, i postanowiła stworzyć własne imperium przestępcze. Kiedy superwilliness powróci do Task Force X w The Suicide Squad, będzie już zaznajomiona z pracą grupy i będzie pełniejszą osobą dzięki swojemu doświadczeniu w Birds of Prey, co może oznaczać, że widzowie zobaczą więcej dojrzała wersja postaci, która już nie walczy o swoją pozycję w drużynie.

Pierwsze spojrzenie na Margot Robbie jako Harley Quinn w teaserze The Suicide Squad wydanym podczas DC FanDome potwierdza tę teorię. W zwiastunie i na towarzyszących zdjęciach Harley ma na sobie pełny sprzęt bojowy i czerwoną suknię, która nie byłaby nie na miejscu na eleganckiej imprezie.

Ten rodzaj ubioru jest ostrym odejściem od oryginału Legion samobójców, w którym Harley paradował w lśniących szortach przez cały czas trwania filmu i Birds of Prey, gdzie faworyzowała przesadne stroje w stylu animacji. Fakt, że Harley ma teraz na sobie kombinezony bojowe, oznacza, że ​​traktuje życie nieco poważniej i zakończyła swoją podróż od bycia pomocnikiem Jokera do zostania jej własnym pełnoprawnym supervillainem.

Ciekawie będzie zobaczyć, jak Ta nowa wersja Harleya współdziała z resztą uszkodzonych i agresywnych osób, które tworzą Task Force X. Napisany i wyreżyserowany przez Jamesa Gunna, The Suicide Squad zawiera obszerną obsadę, w skład której wchodzą Viola Davis jako Amanda Waller, Joel Kinnaman jako Rick Flagg, Michael Rooker jako Savant, Flula Borg jako Javelin, David Dastmalchian, jako Polka-Dot Man, Margot Robbie jako Harley Quinn, Daniela Melchior jako Ratcatcher, Idris Elba jako Bloodsport, Mayling NG jako Mongal, Peter Capaldi jako Myśliciel, Alice Braga jako Solsoria, Steve Agee jako King Shark, Pete Davidson jako Blackguard, Nathan Fillion jako TDK, Sean Gunn jako Weasel, Jai Courtney jako Kapitan Boomerang, John Cena jako Peacemaker, Taika Waititi i Storm Reid. Film pojawi się w kinach 6 sierpnia 2021 roku.

Tytuł oryginalny: The Suicide Squad Will Unleash a New Side to Harley Quinn Says Margot Robbie
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: