Wpis powstał dzięki współpracy z:

Fani zabrali się do mediów społecznościowych, aby podzielić się emocjami związanymi z The Batman po oszałamiającym zwiastunie DC FanDome.

Batman opuszcza fanów wstrząśnięty po debiucie zwiastuna w DC FanDome w ten weekend

Fani zabrali się do mediów społecznościowych, aby podzielić się emocjami związanymi z The Batman po oszałamiającym zwiastunie DC FanDome.

Fani zabrali się do mediów społecznościowych, aby podzielić się swoim entuzjazmem z The Batman po oszałamiającym zwiastunie DC FanDome.

Brudny i piękny zwiastun The Batman reżysera Matta Reevesa zaskoczył widzów weekend. Przedstawiamy ponure podejście Roberta Pattinsona do ikony DC, Batman wygląda jak film komiksowy autorstwa Davida Finchera, a fani nie mają dość. Film wygląda jak opowieść detektywistyczna, na którą wielu czekało, a zamaskowany krzyżowiec ma za zadanie wytropić tajemniczego seryjnego mordercę z zamiłowaniem do zagadek.

Mimo że zwiastun Batmana ma wiele do zaoferowania, ludzie są już pod wrażeniem wysiłków znakomitej obsady.

Od czasu premiery zwiastuna wielu fanów Batmana po prostu nie może wyrzucić tego z głowy.

Wyjątkowy moment nadchodzi koniec materiału filmowego, kiedy Mroczny Rycerz Pattinsona brutalnie robi przykład z pomalowaną twarzą bandytę i kładzie kres wszelkim wątpliwościom, czy błyskotliwy dzieciak ze Zmierzchu będzie w stanie to zrobić.

Po produkcji kilkumiesięczna przerwa, Batman szykuje się do powrotu do kręcenia. Film trwał około siedmiu tygodni, kiedy globalne okoliczności zmusiły do ​​wstrzymania produkcji, ale na szczęście The Batman wznowi zdjęcia na początku września w Wielkiej Brytanii w Warner Bros. Studios Leavesden. Po wydaniu zwiastuna reżyser Matt Reeves ujawnił, że The Batman jest ukończony tylko w około 25%, więc nadal jest wiele do zrobienia, aby dotrzymać daty premiery w październiku przyszłego roku. Pomimo tak wielu zdjęć do ukończenia, wielu fanów zostało już pozyskanych.

Matt Reeves mówi, że Batman będzie opowieścią napędzaną noir, która podkreśla detektywistyczne umiejętności Bruce’a Wayne’a, które rzadko pojawiały się w przeszłości kino. Podejmując współpracę z Brucem Wayne’em około dwóch lat swojej kariery w walce z przestępczością, Wayne jest zniechęcony brakiem wpływu, jaki ma na przestępczość w Gotham … i wtedy The Riddler zaczyna mordować ludzi. Poprowadź ścieżkę, która ujawni mroczne sekrety jego rodziców, Bruce jest zmuszony stawić czoła zepsuciu, które ma miejsce w cieniu jego miasta, jednocześnie próbując złapać Riddlera, zanim ponownie zabije.

Podczas podczas panelu wywiadu w DC FanDome, Reeves ujawnił kilka szczegółów na temat kierunku filmu, mówiąc: Wiesz, cała idea, to wszystko jest eksperymentem w filmie. Pomysł, że jesteśmy w roku 2, to eksperyment Gotham, to przestępczy eksperyment logiczny, próbujący dowiedzieć się, co może zrobić, aby w końcu zmienić to miejsce. I w naszej historii, ponieważ jest w tym trybie. Tam go spotykasz i widzisz, że planuje, co robi, i wydaje się, że nie ma żadnego efektu, którego chciałby się dokonać. Reżyser ujawnił nawet kilka szczegółów dotyczących planu Człowieka-Zagadki.To wtedy zaczynają się morderstwa, a potem zaczynają one opisywać historię Gotham w sposób, który tylko wzmacnia to, co wie o Gotham, ale otwiera cały nowy świat korupcji, który sięga znacznie dalej. Ale gdy ta historia zaczyna się pojawiać, nie będąc dla niego opowieścią o pochodzeniu, kończy się czymś, co dotyka jego pochodzenia.

Tenet i gwiazda The Lighthouse, Robert Pattinson, będą występować jako Caped Crusader Reszta obsady, w tym Zoë Kravitz jako Catwoman, Paul Dano jako Riddler, Colin Farrell jako Penguin, Andy Serkis jako Alfred Pennyworth, John Turturro jako Carmine Falcone, Peter Sarsgaard jako Gil Colson i Jeffery Wright jako komisarz Gordon. Premiera Batmana jest obecnie zaplanowana na 1 października 2021 r. Zwiastun Batmana został wydany w weekend przez Warner Bros. Pictures.

Tytuł oryginalny: The Batman Leaves Fans Shook Following Trailer Debut at DC FanDome This Weekend
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: