Wpis powstał dzięki współpracy z:

Postać Idrisa Elby w The Suicide Squad została uwięziona za strzelanie do Supermana.

Bloodsport Idrisa Elby został uwięziony za strzelanie do Supermana przed The Suicide Squad

Postać Idrisa Elby w The Suicide Squad została uwięziona za strzelanie do Supermana.

Postać Idrisa Elby w The Suicide Squad została uwięziona za strzelanie do Supermana.

Jednym z elementów oryginalnego Suicide Squad Davida Ayera, który często był wyśmiewany, był pomysł, że tytułowy zespół supervillains została stworzona przez Amandę Waller jako sposób na zabicie Supermana, gdyby kiedykolwiek stał się zbuntowany, mimo że w składzie drużyny nie było nikogo, kto miałby szansę zmierzyć się z Człowiekiem ze Stali w walce. Ale nadchodzący restart Jamesa Gunna The Suicide Squad zawiera jednego konkretnego członka o imieniu Bloodsport, granego przez Idrisa Elbę, który nie tylko podjął się walki z Supermanem, ale mógł być bliski zabicia go.

Podczas panelu przed filmem w DC FanDome odbyła się gra o ciekawostkach dla obsady filmu Gunna. Storm Reid, która gra córkę Bloodsport, Tylę, zapytała: Kto zastrzelił Supermana ?, na co Gunn odpowiedział, sugerując przeformułowanie pytania: Która z twoich postaci jest w więzieniu za strzelanie do Supermana ?, a odpowiedzią okazała się Bloodsport.

Wniosek jest jasny. W pewnym momencie przed wydarzeniami z The Suicide Squad, Bloodsport miał starcie z Supermanem, podczas którego strzelił do Człowieka ze Stali, a następnie został uwięziony za swoją zbrodnię. Chociaż Gunn nie podał żadnych dalszych szczegółów dotyczących incydentu, możemy skorzystać z komiksów, aby uzupełnić luki.

Bloodsport aka Robert DuBois po raz pierwszy pojawił się w Superman (tom 2) # 4 w 1987 roku. umiejętność wyczarowywania broni z powietrza, dzięki uprzejmości Lexa Luthora i kule kryptonitowe, które pozwoliły mu zranić i prawie zabić Ostatniego syna Kryptonu. Szał Bloodsport skończył się, gdy Jimmy Olsen ponownie połączył DuBois ze swoim bratem weteranem armii, który pomógł DuBois dostrzec jego błąd. Jeśli Bloodsport z filmu ma podobne pochodzenie, zostanie ustawiony raczej jako antybohater niż prawdziwy czarny charakter.

Co ciekawe, Idris Elba ma zastąpić Deadshot Willa Smitha z poprzedni film, który miał historię, która obejmowała próbę zastrzelenia Batmana i wtrącenie do więzienia za jego wysiłek. Batman miał krótką epizod w tym filmie jako część retrospekcji Deadshota i jest całkiem możliwe, że Henry Cavill, który jest zarejestrowany w wielu rolach drugoplanowych w DCEU, może pojawić się w The Suicide Squad jako część retrospekcji przedstawiający historię Bloodsport.

The Suicide Squad, napisany i wyreżyserowany przez Jamesa Gunna, zawiera liczną i wyróżniającą się obsadę, w skład której wchodzą Viola Davis jako Amanda Waller, Joel Kinnaman jako Rick Flagg, Michael Rooker jako Savant, Flula Borg jako Javelin, David Dastmalchian, jako Polka Dot Man, Margot Robbie jako Harley Quinn, Daniela Melchior jako Ratcatcher, Idris Elba jako Bloodsport, Mayling NG jako Mongal, Peter Capaldi jako Myśliciel, Alice Braga jako Solsoria, Steve Agee jako King Shark, Pete Davidson jako Blackguard, Nathan Fillion jako TDK, Sean Gunn jako Weasel, Jai Courtney jako Kapitan Boomerang, John Cena jako Peacemaker, Taika Waititi i Storm Reid. Film ma pojawić się w kinach 6 sierpnia 2021 roku. Ta wiadomość pochodzi z ComicBookMovie.com.

Tytuł oryginalny: Idris Elba’s Bloodsport Was Jailed for Shooting Superman Prior to The Suicide Squad
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: