Wpis powstał dzięki współpracy z:

We wczesnych latach marketingu filmowego Justice League (i kiedy to mówię, odnoszę się do czasu, zanim widzieliśmy nawet zwiastun filmu i na długo przed tym, jak reżysera Zacka Snydera zastąpił Joss Whedon, a nawet jeszcze wcześniej każdy z nas myślał, że będzie

Czy Justice League: The Snyder Cut wreszcie zjednoczy siódemkę?

We wczesnych latach marketingu filmowego Justice League (i kiedy to mówię, odnoszę się do czasu, zanim widzieliśmy nawet zwiastun filmu i na długo przed tym, jak reżysera Zacka Snydera zastąpił Joss Whedon, a nawet jeszcze wcześniej każdy z nas myślał, że będzie

W początkach marketingu filmowego Ligi Sprawiedliwości (a kiedy to mówię, odnoszę się do czasu, zanim widzieliśmy nawet zwiastun filmu, a na długo zanim reżysera Zacka Snydera zastąpił Joss Whedon, a jeszcze dłużej, zanim ktokolwiek z nas pomyślał, że nastąpi fala poparcia dla „cięcia Snydera” nie mówiąc już na tyle, aby stało się to rzeczywistością), pojawiło się zdanie, które wzbudziło ciekawość fanów DC: „Unite the Seven”. ,

„Unite the Seven” był tekstem, który towarzyszył pierwszemu oficjalnemu wizerunkowi Jasona Momoa jako Aquamana na początku 2015 roku, ponad rok przed premierą filmu Zacka Snydera Batman v Superman: Dawn of Justice. W tamtym czasie ogólnie zakładano, że oznacza to jedną z dwóch rzeczy: albo przeznaczeniem Aquamana było „zjednoczenie siedmiu mórz”, kiedy zostanie królem Atlantydy (a ponieważ tak się stanie, aż do jego filmu pod koniec 2018 roku, wydawało się to trochę mało prawdopodobne) lub oznaczało, że kinowa Liga Sprawiedliwości DCEU będzie składać się z siedmiu członków.

Cóż, zrobisz matematykę. Justice League przyniosło nam zespół składający się z Aquamana, Batmana, Cyborga, Flasha, Supermana i Wonder Woman, z którego nawet przy użyciu najbardziej kreatywnej „matematyki studyjnej” pozostało tylko sześciu członków. Ale przy wszystkich zmianach w wizji Snydera na temat Justice League, między słabym przyjęciem krytyków i fanów Batmana v Supermana a jego odejściem z projektu po osobistej tragedii, fani od dawna spekulowali, że był siódmy członek zespołu, który po prostu nigdy dotarło na ekran i wielu ma nadzieję, że wreszcie się pojawi, gdy „The Snyder cut” trafi do HBO Max w formie czterogodzinnego miniserialu znanego jako Zack Snyder’s Justice League.

Najbardziej prawdopodobnym kandydatem zawsze wydawała się Green Lantern. Liga Sprawiedliwości jest luźno oparta na komiksie z 2011 roku autorstwa Geoffa Johnsa i Jima Lee, w którym Darkseid i jego parademoni najeżdżają Ziemię, co powoduje konieczność utworzenia Ligi Sprawiedliwości. Skład tego komiksu składał się z tych samych sześciu członków, których dostaliśmy w Lidze kinowej… plus Green Lantern w wersji Hal Jordana.

Jednak pomimo wielu plotek, nigdy nie było żadnych dowodów na to, że znacząca rola Green Lanterna została kiedykolwiek obsadzona lub sfilmowana dla jakiejkolwiek wersji Justice League. Chociaż udało nam się zobaczyć Zieloną latarnię w filmie, była to tylko część sekwencji retrospekcji do czasów starożytnych, gdy bohaterowie DC z przeszłości podjęli poprzednią inwazję Apokolips. Wspomniana Latarnia była nieznanym członkiem Korpusu Zielonych Latarni imieniem Yalan Gur.

Czy nadal jest możliwe, że w podziemiach nakręcono odpowiednią „Zieloną Latarnię”, która w końcu ujrzy światło dzienne w Snyder Cut? Jasne, wszystko jest możliwe. W końcu większość z nas nigdy nie myślała, że ​​Snyder Cut kiedykolwiek naprawdę będzie istniał. Ale w tej chwili wydaje się, że to długa perspektywa. I nie wstrzymywałbym też oddechu w przypadku występu Ryana Reynoldsa.

Istnieje jednak inna, znacznie bardziej realistyczna możliwość…

Pamiętacie postać Harry’ego Lennixa z filmu Człowiek ze stali i Batman kontra Superman, generał Swanwick? W 2019 Zack Snyder ujawnił storyboard dla usuniętej sceny Justice League, w której Lois Lane odwiedziła Martha Kent. Kiedy Lois odchodzi, przekształca się w Marsjańskiego Łowcę… zanim przekształci się w Generała Swanwicka.

Zgadza się, najwyraźniej zawsze zamiarem Snydera było przekształcenie generała Swanwicka Lennixa w J’onn J’onnz. Nie jest jasne, czy ta scena została sfilmowana, czy nie, ale z pewnością musi być praca z Lennixem na podłodze w pokoju montażowym, czy to z Justice League, czy z jednego z tych wcześniejszych filmów, która mogłaby zostać zmieniona w celu ustalenia istnienia Marsjanina Łowcy w DCEU .

Nie wstrzymuj oddechu, zanim dołączy do walki z Darkseidem i Steppenwolfem, ale jak powiedziałem wcześniej… w tym momencie nigdy nie wiadomo.

Czy obecność Martian Manhunter zaspokoi pragnienie fanów, by „zjednoczyć siódemkę”, czy będzie to po prostu kolejny żart? Dajcie nam znać w komentarzach!

Tytuł oryginalny: Will Justice League: The Snyder Cut Finally Unite the Seven?
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: