Wpis powstał dzięki współpracy z:

Arrow Video ma ekscytującą listę wrześniowych tytułów na swoim kanale Arrow Video Channel, w tym argentyńskie giallo hołd Crystal Eyes, Graveyard of Honor Fukasaku i remake Miike z 2002 roku. Stylowy slasher Crystal Eyes, klasyczny thriller kryminalny Fukasaku Graveyard of Honor i reimagining Miike prowadzą wybór kultowych klasyków, ukrytych klejnotów i kultowych horrorów, które pojawią się na Arrow Video Channel 1 września.

Crystal Eyes, Graveyard of Honor (1975) i Graveyard of Honor (2002) będą dostępne 1 września na kanale Arrow Video Channel w USA i Wielkiej Brytanii. Dodatkowe nowe tytuły dostępne 1 września to Ivansxtc (Wielka Brytania / USA), The Holy Mountain (Wielka Brytania), Fando Y Lis (Wielka Brytania), El Topo (Wielka Brytania) i Return of the Killer Tomatoes (Wielka Brytania / USA). Arrow Video Channel jest dostępny w Apple TV w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, a także w Amazon w Wielkiej Brytanii.

W Crystal Eyes jest Buenos Aires, 1985. Jest pierwsza rocznica śmierci oszałamiającego supermodelka diva Alexis Carpenter – która przeżyła fantastyczny, ognisty koniec, dumnie krocząc na wybiegu. Aby uczcić rocznicę, redaktorka magazynu Attila Lucia L’uccello – która daje dzikiemu Mirandzie Priestly z The Devil Wears Prada bieg za jej pieniądze – planuje hołd dla upadłej modelki. Jednak gdy sukienki Alexis zostają skradzione, a personel zaczyna znikać, wygląda na to, że tajemniczy zabójca manekinów w czarnym płaszczu przeciwdeszczowym szuka krwi i jest gotowy na zbliżenie.

Tytuł oryginalny: Everything Streaming in September on the Arrow Video Channel
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: