Wpis powstał dzięki współpracy z:

Ujawnienia Rocksteadys Suicide Squad: Kill the Justice League i WB Montreals Gotham Knights w DC Fandome były z pewnością ekscytujące, ale spowodowały spore zamieszanie co do tego, jak (lub czy) te gry dzielą ten sam świat. Serce tego zamieszania wywodzi się z ujawnienia Rycerzy Gotham. Plik

Is Suicide Squad: Kill Justice League w Arkhamverse?

Ujawnienia Rocksteadys Suicide Squad: Kill the Justice League i WB Montreals Gotham Knights w DC Fandome były z pewnością ekscytujące, ale spowodowały spore zamieszanie co do tego, jak (lub czy) te gry dzielą ten sam świat. Serce tego zamieszania wywodzi się z ujawnienia Rycerzy Gotham. Plik

Ujawnienia Rocksteady’s Suicide Squad: Kill the Justice League i WB Montreal’s Gotham Knights w DC Fandome były z pewnością ekscytujące, ale spowodowały spore zamieszanie co do tego, jak (lub czy) te gry dzielą ten sam świat. < / strong>

Serce tego zamieszania wywodzi się z ujawnienia Rycerzy Gotham. Debiutancki zwiastun Gotham Knights rozpoczyna się od Bruce’a Wayne’a potwierdzającego, że nie żyje, co przypomina zakończenie Batman: Arkham Knight, w którym Bruce Wayne pozornie zabija się w ramach protokołu Knightfall.

Ten zwiastun mocno sugerował, że Gotham Knights było kontynuacją lub kontynuacją fabuły Arkham Knight, ale WB później ujawnił, że tak nie jest. W rzeczywistości Rycerze Gotham będą mieli kilka znaczących odchyleń od „Arkhamverse”. Tak się składa, że ​​ma pewne podobieństwa.

Potwierdzenie tych informacji pozostawiło fanów z dwoma pozornie prostymi pytaniami: „Is Suicide Squad: Kill the Justice League in the Arkhamverse?” i „Dlaczego z miłości do wszystkiego dobrego jest tak wiele wszechświatów dla tych gier?” Nie wiemy, jak odpowiedzieć na drugie pytanie, ale w końcu mamy odpowiedź na pierwsze.

„Jest to kontynuacja Arkhamverse, więc wiele wątków i wątków, które zobaczysz, spełni się w tej grze” – powiedział Sefton Hill z Rocksteady Studios podczas wywiadu z DC Fandome. Niestety Hill nie wyjaśnił, co to dokładnie oznacza dla fabuły i świata gry.

Pomimo braku oficjalnych szczegółów, to proste stwierdzenie nie tylko potwierdza, że ​​Suicide Squad jest kontynuacją Arkhamverse (mimo że nie jest bezpośrednią kontynuacją gier Arkham), ale sugeruje kilka intrygujących możliwości.

Pierwsza dotyczy samego Batmana. Podczas gdy WB mówi, że Batman nie żyje w Gotham Knights (.) Pomimo naszych wątpliwości na ten temat), przedłużone zakończenie Arkham Knight sugeruje, że Bruce Wayne może nadal żyć i wykorzystywać toksyny strachu Stracha na Wróble do stworzenia zmienionej (i przerażającej) wersji samego siebie. Nie tylko oznacza to, że Batman może pojawić się w Lidze Sprawiedliwości, którą Suicide Squad próbuje zabić, ale ten pomysł stylistycznie współgra ze śmiercionośną wersją Supermana, którą widzimy w zwiastunie Kill the Justice League.

Dodatkowe luźne wątki fabularne, które gra mogłaby zająć, obejmują śmierć Jokera, rządy Gordona jako burmistrza Gotham City oraz kilka epizodów niektórych członków łobuzerskiej galerii Batmana, którzy prawdopodobnie wciąż żyją po wydarzeniach z Rycerz Arkham.

Cała ta sytuacja jest bardziej zagmatwana, niż kiedykolwiek musiała być, ale cieszymy się, że Rocksteady (w pewnym sensie) to wyjaśnił i nie możemy się doczekać, kiedy zdobędziemy Kill the Justice League (* wzdycha *) ) 2022.

Tytuł oryginalny: Is Suicide Squad: Kill the Justice League in the Arkhamverse?
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: