Wpis powstał dzięki współpracy z:

Matt Reeves The Batman trailer wykonuje wiele pracy, wprowadzając nie jednego, nie dwóch, ale trzech głównych złoczyńców Gotham City, z którymi Mroczny Rycerz ma się zmierzyć w filmie. Rzucamy okiem na przerażającą, seryjną interpretację Riddlera Paula Danosa, zaniżoną Selinę Catwoman Kyle Zoe Kravitzs i nierozpoznawalną

Czy Joker może pojawić się w filmie o Batmanie?

Matt Reeves The Batman trailer wykonuje wiele pracy, wprowadzając nie jednego, nie dwóch, ale trzech głównych złoczyńców Gotham City, z którymi Mroczny Rycerz ma się zmierzyć w filmie. Rzucamy okiem na przerażającą, seryjną interpretację Riddlera Paula Danosa, zaniżoną Selinę Catwoman Kyle Zoe Kravitzs i nierozpoznawalną

W zwiastunie The Batman jest ważna wskazówka dotycząca Jokera, ale którą wersję złoczyńcy zobaczymy jako następną na dużym ekranie?

Zwiastun filmu The Batman Matta Reevesa wykonuje sporo pracy, przedstawiając nie jednego, nie dwóch, ale trzech głównych złoczyńców z Gotham City, z którymi Mroczny Rycerz może się zmierzyć w filmie. Rzucamy okiem na przerażającą, seryjną interpretację Riddlera Paula Dano, niedocenioną Selinę „Catwoman” Kyle Zoe Kravitz i nierozpoznawalnego Colina Farrella jako Oswalda Chesterfielda Cobblepota, który nie jest jeszcze szefem przestępczości w Gotham City i który nienawidzi nazywać się pingwinem.

To trzej najwięksi złoczyńcy Batmana… ale nie największy. Wyraźnie nieobecny w Batmanie jest Joker, nie tylko najsłynniejszy wróg Zamaskowanego Krzyżowca, ale także jeden z najbardziej przerażających i kultowych złoczyńców w całej popkulturze. Ale czy naprawdę jest nieobecny?

Najwspanialszy detektyw na świecie nie musi dostrzec, że istnieje gang z podejrzanie białymi twarzami, niektóre z czerwonymi ustami „uśmiechniętej buźki”. Jeden z nich kończy biznesową „zemstę” Batmana w melodii wielokrotnych ciosów w twarz… i kilku nawet po tym, jak upadnie. Ale nie o to chodzi… ci faceci wyglądają jak Joker.

Ale to NIE Joker, prawda? Dobrze. Czy mają JAKIEKOLWIEK połączenie z Jokerem? Cóż, dlatego trochę spekulujemy. Jest kilka możliwości.

Po pierwsze, są oni rzeczywiście gangiem związanym z Jokerem, a ich jeszcze nie ujawnionym liderem jest nowa wersja największego złoczyńcy Batmana. Pamiętaj, że ten film nie jest połączony z prawidłową ciągłością DCEU, co oznacza, że ​​Jared Leto Joker z Suicide Squad z 2016 roku nie jest czynnikiem ani opcją. Ktokolwiek to jest, musiałby być nowym aktorem oferującym nową interpretację roli.

Ach, ale co z nagrodzonym Oscarem przez Joaquina Phoenixa wcieleniem Arthura Flecka, uciskanego niedoszłego komika, który stał się kultowym złoczyńcą w zeszłorocznym Jokerze? Z technicznego punktu widzenia to też nie jest opcja. Joker jest RÓWNIEŻ całkowicie oddzielony od ciągłości, którą tworzą w tym filmie. Nie tylko to, ale miało to miejsce mniej więcej we wczesnych latach 80-tych (.) Jestem prawie pewien, że sprowadziłem to do 1981 roku), co oznaczałoby, że Joker Phoenixa byłby trochę stary, żeby utrudnić Batmanowi Roberta Pattinsona. Ponadto Warner Bros. był nieugięty, że Joker miał miejsce w innym zakątku multiwersu DC niż DCEU i The Batman.

Chyba że…,

W serialu animowanym Batman Beyond (który uwielbiamy) Jokerz byli gangiem w przyszłości animowanego uniwersum DC, który został zainspirowany Clown Prince of Crime. Czy to możliwe, że Batman pójdzie tutaj na skróty i zasugeruje, że wydarzyły się wydarzenia z Jokerem, dlatego wciąż są uliczne okapy biegające po malowaniu twarzy inspirowane Arthurem Fleckiem? To jest hm… to mało prawdopodobne teraz, kiedy to wpisałem.

Jednak nawet jeśli Batman nie jest w żaden sposób sequelem Jokera i jest mało prawdopodobne, aby Warner Bros. spróbował jakiegokolwiek rodzaju ciągłości łączących shenanigans, nie myśl ani przez sekundę, że kierownictwo tam nie miało gorączki rozmowy, w których zastanawiano się, w jaki sposób mogą skłonić zdobywcę Oscara, który poprowadził film o złoczyńcy do miliarda dolarów w kasie, do najnowszej iteracji ich najcenniejszego fragmentu własności intelektualnej franczyzy. Phoenix Joker z pewnością wygląda, jakby idealnie pasował do nastrojowej estetyki tego filmu i chcielibyśmy zobaczyć, jak gra z Batmanem Pattinsona.

Oczywiście, gdyby tak się stało, byłoby to ściśle tajne i nie wiemy na pewno, dopóki Batman nie zostanie otwarty 1 października 2021 roku.

Tytuł oryginalny: Could Joker Show up in The Batman Movie?
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: