Wpis powstał dzięki współpracy z:

Nadszedł pełny zwiastun Enoli Holmes, prezentujący grę w filmie Netflix, który jest bardzo gotowy. Rozszerzając niedawny zwiastun określający datę premiery filmu Netflix, który był zasadniczo pokazem montażu postaci, ten klip udaje się ująć fabułę. Choć wyraźnie przedstawiają postacie z mitu o Sherlocku Holmesie Arthura Conana Doyle'a (kontrowersyjnie,

Zwiastun Enoli Holmes przedstawia przypadek zaginionej matki w filmie Netflix

Nadszedł pełny zwiastun Enoli Holmes, prezentujący grę w filmie Netflix, który jest bardzo gotowy. Rozszerzając niedawny zwiastun określający datę premiery filmu Netflix, który był zasadniczo pokazem montażu postaci, ten klip udaje się ująć fabułę. Choć wyraźnie przedstawiają postacie z mitu o Sherlocku Holmesie Arthura Conana Doyle'a (kontrowersyjnie,

Millie Bobby Brown ze Stranger Things nie jest wcale podstawową postacią, jako siostra w butach do gumy słynnego detektywa w przyczepie Enoli Holmes.

Nadszedł pełny zwiastun Enoli Holmes, prezentujący grę w filmie Netflix, który jest bardzo gotowy.

Ten klip, będący rozwinięciem ostatniego zwiastuna określającego datę premiery filmu Netflix, który był w zasadzie pokazem montażu postaci, jest w stanie ująć fabułę. Chociaż wyraźnie przedstawia postacie z mitu Sherlocka Holmesa Arthura Conana Doyle’a (kontrowersyjnego, o czym świadczy niedawny proces sądowy), film jest adaptacją sześcioczęściowej serii Nancy Springer Enoli Holmes, a konkretnie pierwszej z 2006 roku The Case of the Missing Marquess i został wyreżyserowany przez Harry’ego Bradbeera.

W związku z tym obejrzyj poniżej oficjalny zwiastun Enoli Holmesa z Netflixa.

„W przeciwieństwie do większości dobrze wychowanych kobiet, nigdy nie uczono mnie haftowania. Nauczono mnie patrzeć… i słuchać. Nauczono mnie walczyć. ”,

Rzeczywiście, klip właściwie przedstawia Enolę Millie Bobby Brown, która jest ostrą, ale społecznie nieoczyszczoną młodą ikonoklastką w wiktoriańskiej Anglii, która została wychowana przez podobnie niezależną matkę (Helenę Bonham Carter). Jednak gdy zaginęła wspomniana matka, Enola próbuje rozwiązać sprawę. Jednak akcję ratunkową komplikują nowi strażnicy Enoli w postaci braci Sherlocka (Henry Cavill) i Mycrofta (Sam Claflin), którzy – po pierwszym wykroczeniu związanym z przybyciem na stację bez czapki i rękawiczek – wydają się bardziej zainteresowani upewnieniem się, że ku jej rozczarowaniu staje się prymitywna i właściwa. W konsekwencji, po wymknięciu się bratu Holmesowi, Enola wyrusza na przygodę, aby znaleźć zaginioną matkę, wykorzystując umiejętności, których się nauczyła, z których żadna nie jest haftem. Oczywiście Enola Holmes utrzymuje headlinerkę Millie Bobby Brown na samej platformie Netflix, na której osiągnęła sławę jako dziecko napędzane psychicznie Eleven w mega-przebojowym serialu tego giganta streamingu, Stranger Things. To samo można powiedzieć o obecności Henry’ego Cavilla, który przypadkiem występuje w innym mega-hitowym serialu Netflix, Wiedźminie, którego rola jako Sherlocka powinna zachwycić fanów, którzy nie tylko czekają na drugi sezon tego serialu, ale na pozornie rychły powrót na duży ekran jako Superman. Jednak serial – koprodukcja Legendary, Warner Bros. PCMA i EH – nie był własnym projektem i wylądował na platformie dopiero po wygraniu przez Netflix wojny przetargowej o prawa do dystrybucji na całym świecie, z wyjątkiem Chin. Zatem jakakolwiek synergia marki Stranger Things / Witcher z platformą Netflix Enoli Holmesa mogła nie wynikać z projektu, ale z pewnością była nieoczekiwana.

Enola Holmes jest także głównym projektem reżysera Harry’ego Bradbeera, dla którego telewizja była od dawna jego domowym medium, sięgającym połowy lat 90., ostatnio z występami w komedii Hulu Ramy i Phoebe Waller-Bridge w programach Fleabag i Killing Eve . Rzeczywiście, jest to pierwszy krok Bradbeera jako reżysera fabularnego (poza filmami telewizyjnymi) i kazał mu pracować nad scenariuszem Jacka Thorne’a (.) His Dark Materials) dostosowując powieść Springera.

Niemniej jednak zwiastun z pewnością zaostrzy apetyt na tyle, by zobaczyć Enolę Holmes, kiedy będzie miał swoją premierę w serwisie Netflix w środę, 23 września.

Tytuł oryginalny: Enola Holmes Trailer Teases Case of Missing Mother in Netflix Film
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: