Wpis powstał dzięki współpracy z:

Keanu Reeves zapewnił główną ideę, która stała się Billem i Tedem Face the Music.

Bill & Ted Face the Music Story Originated with an Idea Keanu Reeves Had at a BBQ

Keanu Reeves zapewnił główną ideę, która stała się Billem i Tedem Face the Music.

Keanu Reeves stworzył główny pomysł, który stał się Billem i Tedem Face the Music.

Keanu Reeves i Alex Winter przygotowują się do powrotu na srebrny ekran, gdy Bill i Ted po 25 latach w Bill & Ted Face the Music. Droga do nakręcenia filmu była długa i trudna. Jak pisarz Ed Solomon ujawnił Colliderowi, to Reeves dostarczył podstawowych przesłanek do tego, o czym powinien być trzeci film z serii Billa i Teda, podczas spotkania między nim, Solomonem, Winterem i współscenarzystą Chrisem Mathesonem.

Ten główny pomysł pozostawał w scenariuszu filmu poprzez każde kolejne przepisanie i przeróbkę fabuły. Jak pokazał zwiastun Bill i Ted Face the Music, dwaj radtastyczni główni bohaterowie są teraz rodzicami w średnim wieku z rodzinami, ale wciąż nie napisali swojej przepowiedzianej piosenki, która miała uratować całe istnienie. Termin ukończenia piosenki zbliża się wielkimi krokami, co skłoniło Billa i Teda do podjęcia kolejnej ekscytującej przygody w czasie i przestrzeni, tym razem z córkami u boku, gdy ścigają się, by dokończyć piosenkę i uratować dzień.

Seria Billa i Teda została zbudowana nie tyle na fabule, ile na magicznej chemii między Keanu Reevesem i Alexem Winterem oraz dobrodusznymi najlepszymi przyjaciółmi, których dwaj przedstawili na ekranie. Jak wyjaśnił Winter, zajęło im tylko kilka dni kręcenia w pierwszym tygodniu, aby odzyskać dawny rytm i iskry do lotu.

Wyreżyserowany przez Dean Parisot i napisany przez Chrisa Mathesona i Eda Solomona, Bill & Ted Face the Music to Keanu Reeves, Alex Winter, Anthony Carrigan, Kid Cudi, Brigette Lundy-Paine i Samara Weaving. Film pojawi się w kinach i będzie dostępny na życzenie 28 sierpnia. Ta historia powstała w Collider.

Tytuł oryginalny: Bill & Ted Face the Music Story Originated with an Idea Keanu Reeves Had at a BBQ
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: