Wpis powstał dzięki współpracy z:

Matt Reeves wyjaśnia, dlaczego obsadził Roberta Pattinsona jako nowego Batmana.

Dlaczego reżyser Batmana naprawdę chciał Roberta Pattinsona jako nowego Bruce’a Wayne’a

Matt Reeves wyjaśnia, dlaczego obsadził Roberta Pattinsona jako nowego Batmana.

Matt Reeves wyjaśnia, dlaczego obsadził Roberta Pattinsona jako nowego Batmana.

Obsada Roberta Pattinsona jako Bruce’a Wayne’a aka Batmana w nadchodzącym filmie Matta Reevesa The Batman złapał wielu z zaskoczenia. Widzowie znali Pattinsona albo jako błyszczącego wampira ze Zmierzchu, albo jako ukochaną niezależną osobę z wieloma niecodziennymi rolami w niskobudżetowych filmach. Podczas panelu DC FanDome w swoim filmie Reeves wyjaśnił, co zwróciło jego uwagę w aktorze.

Więc to bardziej niecodzienna praca Pattinsona w kinie niezależnym przekonała Reevesa, że ​​aktor ma ukrytą głębię. Mimo to przejście od niezależnego aktora filmowego do bohatera akcji w gigantycznym hicie to duże wyzwanie. W tym przypadku Matt Reeves wyjaśnił, że to ich wspólna pasja do mitologii Batmana przyciągnęła go i Pattinsona do siebie.

Być może zaufanie Reevesa do Pattinsona nie było podzielane przez fanów Batmana w przeszłości, ale premiera zwiastuna The Batman rozwiała wszelkie wątpliwości. Internauci są teraz przekonani, że będzie to jeden z najlepszych filmów fabularnych Mrocznego Rycerza w historii, uczucie, któremu Reeves w pełni popiera.

Batmanem reżyseruje Matt Reeves i współpracownik – napisane przez Reevesa i Mattsona Tomlina. W filmie występują Robert Pattinson jako Bruce Wayne / Batman, Andy Serkis jako Alfred Pennyworth, Jeffrey Wright jako James Gordon, Zoë Kravitz jako Selina Kyle / Catwoman, Colin Farrell jako Oswald Cobblepot / The Penguin, Paul Dano jako Edward Nashton / The Riddler, John Turturro jako Carmine Falcone i Peter Sarsgaard jako prokurator okręgowy Gil Colson. Ma trafić do kin 1 października 2021 roku. Ta wiadomość została po raz pierwszy ujawniona podczas DC FanDome w minioną sobotę. Druga część DC FanDome odbędzie się w VOD w sobotę 12 września.

Tytuł oryginalny: Why The Batman Director Really Wanted Robert Pattinson as the New Bruce Wayne
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: