Wpis powstał dzięki współpracy z:

David Ayer jest tak samo podekscytowany, jak reszta z nas, widząc The Suicide Squad, mówiąc Jamesowi Gunnowi, że nowy film „będzie szalony”.

Film Jamesa Gunna The Suicide Squad zdobywa wysokie uznanie od reżysera Davida Ayera

David Ayer jest tak samo podekscytowany, jak reszta z nas, widząc The Suicide Squad, mówiąc Jamesowi Gunnowi, że nowy film „będzie szalony”.

Dyrektor Original Suicide Squad David Ayer z radością przekazuje pochodnię Jamesowi Gunnowi na przyszłoroczny restart, wyrażając swoje podekscytowanie online nadchodzącym projektem, którym będzie mógł się cieszyć jako zwykły fan. Podczas weekendowego wirtualnego wydarzenia DC FanDome, Gunn po raz pierwszy rzucił okiem na swoje podejście do The Suicide Squad, a także ujawnił wszystkie zawarte w filmie postacie. Materiał filmowy ma wielu fanów absolutnie podekscytowanych, a wśród nich jest człowiek, który napisał i wyreżyserował wersję historii z 2016 roku.

Na Twitterze Gunn zauważył, że Ayer bardzo wspierał jego rolę w tworzeniu The Suicide Squad, pokazując, że między dwoma filmowcami nie ma nic poza szacunkiem. [Ayer] był świetnym facetem i wspaniałym wsparciem dla mnie od samego początku i zawsze będę to doceniać, powiedział Gunn w tweecie.

Jestem tylko fanem, Ayer napisał na Twitterze bezpośrednio z powrotem Jamesowi Gunnowi w odpowiedzi. Wiedziałem, że go zmiażdżysz – ale widząc, że poszedłeś do starej szkoły z wyglądem i klimatem – mówi mi, że to będzie szaleństwo.

Ayer wypuścił swój Suicide Squad w DCEU, aby osiągnąć wielki finansowy sukces, ale mieszane recenzje . W obsadzie znaleźli się Margot Robbie, Will Smith, Joel Kinnaman, Viola Davis, Jai Courtney, Jared Leto, Jay Hernandez, Adewale Akinnuoye-Agbaje i Cara Delevingne. W odpowiedzi na krytykę produktu końcowego Ayer powiedział, że studio wtrąciło się w jego oryginalną wizję filmu, zmieniając jego uduchowiony dramat w komedię. Doprowadziło to do niedawnego ruchu ze strony fanów HBO Max, który wypuścił Ayer Cut z filmu, podobny do tego, co robi streamer z Justice League Zacka Snydera.

W międzyczasie samodzielna kontynuacja The Suicide Squad będzie Robbie, Kinnaman, Courtney i Davis powracają do swoich ról z wersji Ayer. Nowa obsada dodaje także Johna Cenę, Petera Capaldiego, Alice Bragę, Pete Davidsona, Davida Dastmalchiana, Michaela Rookera, Nathana Filliona, Storm Reida, Danielę Melchior, Steev Agee, Sean Gunn, Flulę Borg i Juana Diego Botto. Tym razem Amanda Waller zbiera zespół byłych super-złoczyńców na misję wyzwolenia kraju Ameryki Południowej.

David Ayer błogosławiący Gunna za własną wizję The Suicide Squad przypomina dzielenie podobnych uczuć pomiędzy filmowcami Zackiem Snyderem i Mattem Reevesem. Snyder, który kierował Benem Affleckiem jako Batmanem w Batman v Superman i Justice League, stwierdził, że zwiastun The Batman był taki fajny. To wynika z wcześniejszych komentarzy Snydera, że ​​był bardzo podekscytowany tym, że Reeves wprowadził Roberta Pattinsona jako nowego Mrocznego Rycerza. Reeves powiedział również, że uwielbia Batmana Bena Afflecka i jest podekscytowany widokiem Snyder Cut w HBO Max. Jak już informowaliśmy, Snyder ponownie wyreżyseruje swojego Batmana, gdy Affleck powróci, by ponownie nakręcić film w Lidze Sprawiedliwości Zacka Snydera.

Drużyna samobójców ma obecnie premierę w kinach 6 sierpnia 2021 roku. Jak fani wydają się być pod wielkim wrażeniem materiału filmowego ze wstępnego podglądu, na projekt jest już spore oczekiwanie. Z pewnością ciekawie będzie zobaczyć, jak film wypada w porównaniu z The Batmanem Reevesa, który ukaże się niecałe dwa miesiące później 1 października. Ta wiadomość pochodzi od Davida Ayera na Twitterze.

Tytuł oryginalny: James Gunn’s The Suicide Squad Footage Wins High Praise from Director David Ayer
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: