Wpis powstał dzięki współpracy z:

Gra jest przygotowywana w nowym zwiastunie Enoli Holmes z Netflix.

Netflix’s Enola Holmes Trailer Has Millie Bobby Brown & Henry Cavill on the Case

Gra jest przygotowywana w nowym zwiastunie Enoli Holmes z Netflix.

Netflix wydał teraz pełen akcji nowy zwiastun nadchodzącej adaptacji Enoli Holmes. Z udziałem Millie Bobby Brown ze Stranger Things, która zajmuje czołowe miejsce jako tytułowe rodzeństwo Holmesa, zwiastun daje nam dość szczegółowe spojrzenie na rodzaj porywającej przygody, której można się spodziewać po tej akcji na żywo z serii powieści Nancy Springer. .

Najnowsze spojrzenie na ten oryginalny film Netflix przedstawia nam wiktoriańską nastolatkę Enolę Holmes, która jest równie mądra i zdeterminowana jak jej słynny starszy brat. Wychowany przez matkę świat Enoli wywraca się do góry nogami, gdy jej matka nagle znika. Niezadowolona z bycia prostą i właściwą damą, której pragnie jej rodzeństwo, Enola postanawia samodzielnie rozwiązać zagadkę. Wyruszając w wielki, rozległy świat, Enola musi stawić czoła wszystkim niebezpieczeństwom i walkom na pięści, które wiążą się z byciem supersleutem.

Ta historia jest adaptacją serii tajemniczych thrillerów pod tym samym tytułem, napisanej przez Nancy Springer. Historia opowiada o przygodach młodszej siostry Sherlocka Holmesa Enoli, twórcy Springera, a nie części ustalonego kanonu Sherlocka Holmesa, który, gdy jej matka znika, postanawia zostać super-detektywem. Uciekając do Londynu, gdzie rozpoczyna tajną karierę detektywa specjalizującą się w dochodzeniach w sprawie zaginionych osób, Enola musi także wyprzedzać swoich braci, którzy są zdeterminowani, by schwytać ją i zmusić do spełnienia ich oczekiwań.

Oficjalne streszczenie w adaptacji Netflix brzmi: Anglia, 1884 – świat u progu zmian. Rankiem w swoje 16 urodziny Enola Holmes (Millie Bobby Brown n) budzi się i odkrywa, że ​​jej matka (Helena Bonham Carter) zniknęła, pozostawiając dziwny asortyment prezentów, ale bez wyraźnej wskazówki, gdzie odeszła ani dlaczego. Po swobodnym dzieciństwie Enola nagle znajduje się pod opieką swoich braci Sherlocka (Henry Cavill) i Mycrofta (Sam Claflin), którzy oboje postanowili odesłać ją do szkoły dla młodych dam. Odmawiając spełnienia ich życzeń, Enola ucieka, by szukać swojej matki w Londynie.

Ale kiedy w jej podróży uwikłana jest tajemnica otaczająca młodego zbiegłego lorda (Louis Partridge), Enola staje się super-detektywem w jej własne prawo, przechytrzając swojego słynnego brata, gdy odkrywa spisek, który grozi cofnięciem biegu historii. Oparta na uwielbianej przez Nancy Springer serię książek Enola Holmes to nowa, dynamiczna tajemnicza przygoda, która wprowadza największego detektywa na świecie do jego najbardziej zaciekłej rywalizacji: nastoletniej siostry. Gra jest w toku.

Obok Millie Bobby Brown jako tytułowej bohaterki, Enola Holmes gra w Wiedźminie i gwiazdę Ligi Sprawiedliwości Henry Cavill i jego cudownie kręcone włosy jako Sherlock Holmes obok Sama Claflina z Igrzysk śmierci jako Mycroft Holmes oraz Helena Bonham Carter jako Eudoria Holmes, Enola, Sherlock i matka Mycrofta. Pozostałe role drugoplanowe to Fiona Shaw, Adeel Akhtar, Louis Partridge i Frances de la Tour. Enola Holmes ma również na czele kilku niezwykle utalentowanych osób, a film wyreżyserował Harry Bradbeer, a scenariusz napisał Jack Thorne. Bradbeer odniósł wiele sukcesów na małym ekranie z takimi hitami jak Fleabag i Killing Eve, podczas gdy Thorne jest autorem wspaniałej zeszłorocznej adaptacji His Dark Materials.

Enola Holmes ma zaplanować trafił na Netflix 23 września. Najnowszy zwiastun został wydany za pośrednictwem oficjalnego konta Netflix w serwisie YouTube.

Tytuł oryginalny: Netflix’s Enola Holmes Trailer Has Millie Bobby Brown & Henry Cavill on the Case
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: