Wpis powstał dzięki współpracy z:

Reżyser James Gunn ujawnił nowy plakat The Suicide Squad po DC FanDome.

Plakaty z apelów oddziału samobójców to tylko czekająca masakra

Reżyser James Gunn ujawnił nowy plakat The Suicide Squad po DC FanDome.

James Gunn udostępnił nowy plakat dla The Suicide Squad. Adaptacja Gunna DC Comics pozostawała w dużej mierze tajemnicą podczas całej produkcji, ale kurtyna została odsunięta podczas DC FanDome w weekend. Chociaż wydarzenie może się skończyć, Gunn, który służy jako scenarzysta i reżyser filmu, udostępnił kolejny nowy plakat, który ujawnia nowy skład Task Force X. Filmowiec zapewnia również, że grozi nam masakra latem 2021 roku.

James Gunn udostępnił na Twitterze nowy plakat, na którym karta tytułowa jest otoczona logo wszystkich postaci, zostaną uwzględnione w ponownym uruchomieniu / sequelu. Duża część panelu DC FanDome w filmie ostatecznie potwierdziła, kto gra wszyscy w ogromnej obsadzie, a ten plakat mocno się na tym opiera. Jest niezwykle kolorowy i żywy. Gunn udostępnił plakat z następującym podpisem.

Kilka głównych postaci z Suicide Squad z 2016 roku powraca, w tym Margot Robbie jako Harley Quinn, Viola Davis jako Amanda Waller, Joel Kinnaman jako Rick Flag i Jai Courtney jako Kapitan Boomerang. Ale James Gunn dodał dużo siły ognia, a może mięsa armatniego, do swojego wejścia do DCEU. Nowi członkowie obsady to Idris Elba jako Bloodsport, David Mastmalchian jako Polka-Dot Man, Daniela Melchior jako Ratcatcher, John Cena jako Peacemaker, Flula Borg jako Javelin, Nathan Fillion jako T.D.K. Peter Capaldi jako myśliciel, Pete Davidson jako Black Guard, Alice Braga jako Sol Soria, Sean Gunn jako Weasel, Michael Rooker jako Savant, Mayling Ng jako Mongal i Steve Agee zagrają w King Shark. Jest to niewątpliwie skumulowany skład.

Chociaż większość fabuły jest wciąż w ukryciu, wydaje się, że fani nie powinni zbytnio przywiązywać się do żadnej z tych postaci. Żaden zwiastun nie został jeszcze ujawniony, ale ujawniono również materiał zza kulis, który dał nam nasz pierwszy posmak The Suicide Squad. Przed nami coś zupełnie innego niż to, co otrzymaliśmy w 2016 roku. To jasne. Suicide Squad odniósł ogromny sukces z finansowego punktu widzenia, przynosząc 746 milionów dolarów i zdobywając Oscara. Ale nie został dobrze przyjęty krytycznie. Kiedy James Gunn został na chwilę zwolniony z kierowania Guardians of the Galaxy Vol. 3 Disneya, Warner Bros. szybko zgarnął go do kontynuacji, która w pewnym momencie została opisana jako całkowity restart.

Na szczęście produkcja została zakończona przed zamknięciem na początku tego roku, a Gunn zapewnił, że pozostają na dobrej drodze. Inne projekty DC Films, które są w przygotowaniu, to Wonder Woman 1984, która ma pojawić się w październiku, a także The Batman, Black Adam, Shazam 2 i The Flash. The Suicide Squad ma wejść do kin 6 sierpnia 2021 roku. Koniecznie sprawdźcie nowy plakat z Twittera Jamesa Gunna.

Tytuł oryginalny: The Suicide Squad Roll Call Posters Are Just a Massacre Waiting to Happen
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: