Wpis powstał dzięki współpracy z:

Netflix ponownie połączył Ryana Reynoldsa i Johna Augusta w nowym oryginalnym filmie komediowym Upstate.

Ryan Reynolds ponownie spotyka się ze scenarzystą The Nines dla Netflix Comedy Upstate

Netflix ponownie połączył Ryana Reynoldsa i Johna Augusta w nowym oryginalnym filmie komediowym Upstate.

Ryan Reynolds i Netflix pozostają ze sobą w biznesie. Aktor po raz kolejny nawiązał współpracę z usługą przesyłania strumieniowego przy nowej oryginalnej komedii zatytułowanej Upstate. Film połączy Reynoldsa z pisarzem Johnem Augustem, co oznacza ponowne spotkanie duetu. Reynolds i August współpracowali wcześniej przy The Nines z 2007 roku. W tym przypadku Reynolds będzie współtworzył film wraz z Augustem, oprócz obecności na ekranie.

Według nowego raportu, Netflix zawarł umowę z Ryanem Reynoldsem i Johna Augusta za komedię. Szczegóły fabuły Upstate są na razie trzymane w tajemnicy. Reynolds i August będą również producentami wykonawczymi projektu. Nie ma jeszcze informacji, kto może kierować. Szczegóły finansowe nie zostały ujawnione, ale to już trzeci raz, kiedy Reynolds i usługa przesyłania strumieniowego nawiązali współpracę w ramach projektu, który niedawno się odbył. Gwiazda Deadpoola prowadziła wcześniej obsadę 6 Underground Michaela Baya, która ukazała się w zeszłym roku. Reynolds pojawi się również w oryginalnym thrillerze Red Notice obok Dwayne Johnson. Film jest obecnie w produkcji. Dla Ryana Reynoldsa jest to kontynuacja gorącej passy aktora ostatnich lat. Odkąd Deadpool trafił do kin i pobił rekordy kasowe w 2016 roku, zagrał w kilku hitach, w tym w The Hitman’s Bodyguard, Deadpool 2 i Hobbs & Shaw. Reynold ma również kilka dużych projektów w fazie rozwoju, w tym ponowne uruchomienie Clue i nowe podejście do A Christmas Carol. Następnie Reynolds będzie można zobaczyć w akcji / komedii Free Guy. Ma także Ochroniarza żony Hitmana w puszce, z Deadpool 3 na tylnym palniku, zakładając, że Disney kiedykolwiek się uda. Różnica w tym przypadku polega na tym, że Reynolds otrzyma dopiero drugi kredyt w funkcji po Deadpool 2. Jeśli chodzi o Johna Augusta, to właśnie on wychodzi na jaw po sukcesie remake’u Aladdin na żywo Disneya z zeszłego roku, który zarobił ponad 1 miliard dolarów w kasie. Sierpień jest najbardziej znany ze współpracy z reżyserem Timem Burtonem, gdzie napisał scenariusze do Big Fish, Charlie and the Chocolate Factory, Corpse Bride, Dark Shadows i Frankenweenie. August ma również napisać nadchodzącą Summer Loving, prequel Grease. Niektóre z jego innych osiągnięć to Titan A.E. i Charile’s Angels.

Netflix zdołał w ostatnich latach pozyskać wielkie talenty, wydając dużo pieniędzy i dając dużą swobodę twórczą. Przelicytowali duże studia w głośnych projektach streamingowych i zapewnili rynek zbytu dla innych filmów, których duże studia po prostu nie chciały robić, takich jak Irlandczyk Martina Scorsese. W tym przypadku Ryan Reynolds, jedna z najbardziej pożądanych gwiazd w branży, współpracujący z równie pożądanym scenarzystą przy oryginalnej komedii wydaje się być czymś, na co poszłoby konkurencyjne studio. Ale to głębokie kieszenie Netflix wygrały dzień. Z pewnością będziemy Cię informować o udostępnieniu dalszych szczegółów. Ta wiadomość przychodzi do nas za pośrednictwem Deadline.

Tytuł oryginalny: Ryan Reynolds Reunites with The Nines Writer for Netflix Comedy Upstate
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: