Wpis powstał dzięki współpracy z:

Wieloletni fan superbohatera, Keanu Reeves opowiada o tym, jak zawsze chciał zagrać Wolverine'a w filmie X-Men.

Keanu Reeves chce zagrać w Wolverine, ale czuje, że jest za późno

Wieloletni fan superbohatera, Keanu Reeves opowiada o tym, jak zawsze chciał zagrać Wolverine'a w filmie X-Men.

Wieloletni fan superbohatera, Keanu Reeves mówi o tym, że zawsze chciał zagrać Wolverine’a w filmie X-Men.

Keanu Reeves od dawna jest fanem: ulubiona obsada, jeśli chodzi o podnoszenie pazurów postawionych przez Hugh Jackmana po ponad dziesięciu latach grania w zmutowanego Wolverine’a. Podczas wywiadu z SiriusXM Reeves przyznał, że bardzo chciałby przyjąć tę rolę, ale uważa, że ​​jest już za późno:

Pomimo popularnego internetowego mitu, że jest nieśmiertelny, Reeves ma w rzeczywistości 55 lat stary, który jest o 23 lata starszy niż wtedy, gdy Jackman zadebiutował jako superbohater z pazurami w oryginalnym X-Men. Wcielenie się w rolę tak uciążliwą fizycznie jak Wolverine na tym etapie jego kariery bardzo różniłoby się od skopania tyłka jako Neo w oryginalnych filmach Matrix z lat 90.

Poza tym Reeves zrobił już kolejny bezlitosny tyłek. ostatnimi czasy jego własną rolę, w postaci ostatecznego zabójcy Johna Wicka, w którym nie musi dzielić się reflektorami z innymi członkami zespołu. Oprócz serii akcji kariera Reevesa rozwija się lepiej niż kiedykolwiek, z wieloma różnymi projektami w przygotowaniu, od nadchodzącego Billa i Teda Face the Music po The Matrix 4.

Pytanie, kto będzie być następnym Wolverine to taki, który nęka fandom komiksów od czasu, gdy Jackman odszedł od roli. Podczas gdy niektórzy wciąż mają nadzieję, że aktor zmieni zdanie i zagra po raz ostatni jako Logan w filmie Deadpool, inni fani ruszyli dalej i są zajęci obsadzaniem aktorów jako Wolverine na jego planowany debiut w MCU w nadchodzących latach. wraz z resztą X-Men.

Oprócz Reevesa, absolwent Game of Thrones Kit Harrington był również ulubieńcem roli antybohatera ze szponami, ponieważ udoskonalił wygląd włochaty, wylęgający się outsider z zabójczymi ruchami. Ale potem Harrington został obsadzony w nadchodzącej The Eternals, w roli Dane Whitmana znanego jako Black Knight.

Innym aktorem, który wielu fanów chce zobaczyć w sztuce Logana, jest Jon Bernthal, Punisher Netflix, i rysunki Bernthala. jak Logan są rozsypani po całym fandomie Marvela. Ze swojej strony Bernthal wolałby kontynuować grę Franka Castle, znanego też jako Punisher, i może się tak okazać, jeśli plotki okażą się prawdą, że MCU zobaczy aktorów z Netflix The Defenders, którzy powrócą do swoich ról jako superbohaterów Marvela na duży ekran.

W międzyczasie, nawet jeśli nie może być Wolverine’em, Reeves jest podekscytowany, mogąc podzielić się swoim najnowszym filmem z fanami, Billem i Tedem Face the Music. Wychodząc z gatunku akcji, film ma być dobroduszną kontynuacją dwóch oryginalnych filmów Billa i Teda, które powstały blisko trzydzieści lat temu. Film pojawi się w kinach i będzie dostępny w płatnych wideo na żądanie 28 sierpnia.

Wspaniała grafika powyżej autorstwa pabloruizzx.

Tytuł oryginalny: Keanu Reeves Wants to Play Wolverine But Feels He Is Too Late
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: