Wpis powstał dzięki współpracy z:

Tenet zostanie otwarty w wielu krajach w ten weekend, a we wrześniu w wybranych kinach w Ameryce Północnej.

Fani Diehard Christopher Nolan rezerwują loty, aby zobaczyć tenet

Tenet zostanie otwarty w wielu krajach w ten weekend, a we wrześniu w wybranych kinach w Ameryce Północnej.

Tenet pojawi się w wielu krajach w ten weekend i we wrześniu w wybranych kinach w Ameryce Północnej.

Fani Diehard Christopher Nolan rezerwują loty, aby zobaczyć Tenet. Kina w całych Stanach Zjednoczonych są nadal w dużej mierze zamknięte, chociaż są też takie, które powoli się otwierają. AMC planuje otworzyć co najmniej połowę swoich kin, zanim Tenet trafi do Ameryki Północnej we wrześniu. To nie tylko problem w Stanach Zjednoczonych. Niektórzy fani Nolanu rezerwują loty w Europie, aby mieć szansę obejrzenia filmu, zanim spojlery zaczną się pojawiać, chociaż zakaz podróży może bardzo dobrze wpłynąć na ich plany.

Tenet jest zaplanowany na premiera w kinach w Ameryce Północnej, które mogą zostać otwarte 3 września. Kilka wcześniejszych pokazów odbyło się kilka dni wcześniej, na co zamierza wskoczyć mieszkaniec Los Angeles Tyler Tompkins. 24-letni fan Christophera Nolana zarezerwował 1 września lot do Austin, aby obejrzeć film, który kupił za 220 dolarów. Tomkins tak powiedział o swoim oddaniu.

Trwający kryzys zdrowia publicznego powstrzymał kina na całym świecie przed zamknięciem drzwi. Jeśli chodzi o skok do samolotu, aby zobaczyć Teneta, Tyler Tompkins nie jest zaniepokojony zagrożeniami dla zdrowia. Nie martwię się zbytnio, wzrusza ramionami. Jeśli zachoruję, to mój problem, ale chcę się upewnić, że nikt inny nie zachoruje, więc będę przestrzegać środków ostrożności. Inny mieszkaniec Los Angeles, który poprosił o zachowanie anonimowości, leci do Utah, aby złapać pokaz Tenet i przyrównał go do biwakowania na nowy film Gwiezdne Wojny lub najnowszego iPhone’a. To głupie, tak, mówi 30-latek, ale jest to coś, co mnie interesuje.

Anonimowy mieszkaniec Los Angeles nie widzi zbyt wiele krzywdy w wskakiwaniu do samolotu, aby zobaczyć Teneta. Zauważa, że ​​niektórzy ludzie byli samolubni, jeśli chodzi o picie i udawanie się ostatnio do kasyn, aby argumentować. Nie wierzy, że ta sytuacja jest w ogóle taka sama. To [wydanie] będzie referendum w sprawie tego, czy wielkie hity kinowe mogą się wydarzyć, czy nie, i nie chcę, aby te filmy poszły drogą Mulana, mówi. Jeśli film jest kręcony dla IMAX, jestem zainteresowany obejrzeniem go na ekranie wielkoformatowym. Filmy Christophera Nolana mają być przeżyciem, a wielu jego fanów zrobi wszystko, co w ich mocy, aby się do tego przyczynić.

Nawet Tom Cruise widział wczesny pokaz Teneta w Londynie. Lukáš Meinhart mieszka w Pradze w Czechach i planuje polecieć z żoną do Londynu, aby obejrzeć film w BFI IMAX, gdzie Cruise niedawno obejrzał film. Jednak może nie być w stanie tego zrobić, ponieważ Anglia zacieśnia swoje granice. Jeśli Meinhart i jego żona, która jest w Austrii, udadzą się do Londynu, będą musieli poddać się tam kwarantannie przez dwa tygodnie, co będzie dość kosztowne. Fan Christophera Nolana w Paryżu jest w tej chwili na tej samej łodzi, chyba że Anglia zdecyduje się złagodzić ograniczenia w nadchodzących tygodniach. Niektórzy zrobią wszystko, aby upewnić się, że zobaczą Tenet zgodnie z pierwotnym zamysłem reżysera. Variety pierwotnie przeprowadziła wywiady z zagorzałymi fanami Christophera Nolana.

Tytuł oryginalny: Diehard Christopher Nolan Fans Are Booking Flights to See Tenet
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: